کد خبر: 1238200 A

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ضمن تسلیت به مناسبت رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام ۱۵ خرداد، گفت: میادین میوه و تره بار پایتخت روزهای ‌شنبه‌ و یکشنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد) همزمان با سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان باز هستند.

به گزارش ایلنا، مصطفی پورنصیری با بیان اینکه خدمت‌رسانی به شهروندان در ایام پیش‌رو مورد تأکید حاکمیت نیز است، توضیح داد: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، برای رفاه حال شهروندان و کمک به دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی تمام توان و امکانات خود را به کار می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به استقبال روزافزون شهروندان از میادین میوه و تره بار، اظهار کرد: مراجعه‌کنندگان به میادین و بازارهای میوه و تره بار می‌توانند با آرامش خاطر، ارزاق و مایحتاج مورد نیاز خود را در روزهای شنبه و یکشنبه (۱۴ و ۱۵ خرداد) از این مراکز خریداری کنند.

بنا براعلام سایت شهر، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه (۱۳، ۱۴ و ۱۵ خرداد) از ساعت ۸ تا ۱۳ باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

 

انتهای پیام/
#میادین_میوه_و_تره_بار #تعطیلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر