کد خبر: 1229829 A

حجم ویدئو: 8.25M | زمان ویدئو: 00:02:35

شهردار تهران در مورد احتمال خودزنی سیدجواد هاشمی گفت: گزارش پزشکی قانونی بیان صریح نداده و گمانه‌زنی است و با گمانه‌زنی نمی‌توان قطعی صحبت کرد. از این جهت ما بررسی‌هایمان را انجام می‌دهیم و اگر ساختگی باشد، برخورد و مواجه سختی با عامل این کار خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع خبرنگاران در مورد نتیجه احتمال خودزنی شهردار ناحیه 3 منطقه 19 گفت: تخلف ساختمانی قطعی و برخورد با متخلفان حتمی است و از حقوق شهر و شهروندان حتما دفاع می‌کنیم.

او در ادامه درمورد جزئیات این اتفاق گفت: در ابتدا بر اساس وظیفه به عیادت شهردار آسیب‌دیده رفتیم و با همه ظرفیت‌هایمان در جهت استیفای شهر و شهروندان و کارکنان خودمان گام برداشتیم. بعدا گزارشاتی ارائه شد که در آن حکایت از این داشت که آنچه اتفاق افتاده جنبه خودساختگی داشته باشد. لذا هم به بازررسی هم به حراست و هم به معاونت مناطق دستور اکید دادم که این ماجرا را بررسی جدی کنند.

او افزود: بعد از بررسی و مشخص شدن مسئله، حتما اقدامات افزایشی و تشدید شده‌ای هم خواهیم داشت. زاکانی با تاکید به اینکه تخلف در ساختمانی که سیدجواد هاشمی به آن مراجعه کرده‌ محرز است، تصریح کرد: این ساختمان چهارطبقه است و چهار طبقه اضافی هم ساخته‌اند و می‌سازند بنابراین اقدام ناحیه از این جهت اقدام درستی است برای جلوگیری از ضایعه‌ای که آسیب مالی، جانی و حیثیتی برای شهر و شهروندان دارد و در جهت جلوگیری از تخلف بوده است.

زاکانی خاطر نشان کرد: گزارش پزشکی قانونی بیان صریح نداده و گمانه‌زنی است و با گمانه‌زنی نمی‌توان قطعی صحبت کرد. از این جهت ما بررسی‌هایمان را انجام می‌دهیم و اگر ساختگی باشد، برخورد و مواجهه سختی با عامل این کار خواهیم داشت و اگر به این نتیجه برسیم که ساختگی نیست، از حق و حقوق کارکنان صیانت می‌کنیم، اما در هر صورت این تخلفی که صورت می‌گیرد را دنبال می‌کنیم و مانع آن می‌شویم و از حق و حقوق شهر و شهروند و شهرداری صیانت می‌کنیم.

انتهای پیام/
#علیرضا_زاکانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر