کد خبر: 1126650 A

سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد:

ثبت بیش از یک میلیون ولادت و ۵۱۱ هزار فوتی در سال ۹۹

براساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور در سال ۹۹، ۵۱۱ هزار و ۸۸۱ مورد فوتی و یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۱۲۸ مورد ولادت ثبت شده‌است.

ثبت بیش از یک میلیون ولادت و ۵۱۱ هزار فوتی در سال ۹۹

به گزارش خبرنگار ایلنا، براساس اعلام ثبت‌احوال کشور در سال ۱۳۹۹، ۵۱۱ هزار و ۸۸۱  مورد فوت ثبت‌شده‌است که از این تعداد ۲۸۹ هزار و ۵۶ نفر مرد و ۲۲۲ هزار و ۷۷۶ نفر زن بوده‌اند و همچنین ۳۸۷ هزار و ۲۷۳ نفر از آنها در شهرها ساکن بوده‌اند و ۱۲۴ هزار و ۵۵۹ نفر نیز در مناطق روستایی بوده‌اند.

براساس اعلام این سازمان، استان تهران با ۸۰ هزار و ۶۵۰ نفر بیشترین آمار فوت شدگان در سال ۱۳۹۹ را داشته و استان ایلام با ۳ هزار و ۴۷۲ نفر کمترین آمار ثبت شده‌ فوت شدگان در سال ۱۳۹۹ را داشته است.

سازمان ثبت‌احوال کشور اعلام کرد؛ در سال ۱۳۹۹، یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۱۲۸ مورد ولادت نیز ثبت شده‌است که از این تعداد ۵۷۵ هزار و ۱۶۹ نفر فرزند پسر و ۵۳۸ هزار و ۹۵۹ نفر فرزند دختر بوده‌اند.همچنین ۸۳۷ هزار و ۶۴۱ ولادت در شهرها ثبت شده‌ و ۲۷۶ هزار و ۴۸۷ مورد ولادت نیز در روستاها ثبت شده‌است.

استان تهران با ۱۴۲ هزار و ۵۹۵ ولادت بالاترین میزان و استان ایلام با ۷۸۱۱ ولادت کمترین میزان ولادت در سال ۹۹ را داشته است.

انتهای پیام/
ولادت وفات ثبت احوال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر