کد خبر: 1126125 A

اعلام درآمدهای نقد و غیرنقد شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور سال جاری

آمارها نشان می‌دهد؛ شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور امسال در مجموع ۱۰ هزار و ۷۷۲ میلیارد تومان درآمدهای نقد و غیر نقد کسب کند که نسبت به مدت مشابه پارسال نزدیک به ۲ هزار و ۲۹۵ میلیارد تومان افزایش داشته است.

اعلام درآمدهای نقد و غیرنقد شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور سال جاری

 به گزارش ایلنا، عبدالحمید امامی، درباره میزان تحقق بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران تا هفته نخست شهریور امسال توضیح داد: از اول امسال تا چهارم شهریور ۱۴۰۰، در مجموع ۱۰ هزار و ۷۷۲ میلیارد تومان درآمد کسب شد.

وی با بیان اینکه میزان درآمدهای نقد و غیرنقد در مقایسه با مدت مشابه پارسال چیزی در حدود ۲۹۵ میلیارد تومان افزایش داشته است، گفت: از اول فروردین تا اوایل شهریور امسال ۹ هزار و ۸۸۳ میلیارد تومان درآمد نقد و ۸۸۹ میلیارد تومان هم درآمد غیرنقد کسب شده است.

براساس گزارش سایت شهر، وی تاکید کرد: در مدت مشابه سال گذشته در مجموع هشت هزار و ۴۷۷ میلیارد تومان درآمد کسب شد که از این میزان، هفت هزار و ۹۴۳ میلیارد تومان در بخش نقد و ۵۳۳ میلیارد تومان در بخش غیرنقد به دست آمد. اولویت نخست مدیریت شهری در بخش درآمد، کسب درآمدهای پایدار بوده و تلاش شد تا در این مدت کفه درآمدهای پایدار سنگین تر از درآمدهای ناپایدار باشد.

 

انتهای پیام/
شهرداری تهران عبدالحمید امامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر