کد خبر: 1120057 A

رضایت مردم از نحوه مدیریت بهشت زهرا(س) در بحران کرونا

عضو شوای اسلامی شهر تهران ضمن بازدید از سازمان بهشت زهرا (س) گفت: شهروندان و مراجعه کنندگان به سازمان بهشت زهرا (س) از عملکرد سازمان بهشت زهرا (س) و نحوه مدیریت بحران کرونا در این سازمان و پاسخگویی مناسب به شهروندان رضایت دارند.

رضایت مردم از نحوه مدیریت بهشت زهرا(س) در بحران کرونا

به گزارش ایلنا، سوده نجفی، عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در بخش‌های مختلف سازمان بهشت زهرا (س) و سالن‌های تطهیر از نزدیک در جریان نحوه برنامه ریزی و ارائه خدمات این سازمان به شهروندان در بحران کرونا قرار گرفت.

او درباره عملکرد سازمان بهشت زهرا (س) در مقابله با کرونا اظهارداشت: این روزها تهران شرایط خوبی ندارد و نیاز بود که به پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) که ۱۸ ماه است در بحران هستند و بی‌وقفه و شبانه روزی در حال خدمات‌رسانی هستند دیدار کنم و خداقوت بگویم. 

نجفی_بهشت زهرا1

وی با اشاره به فعالیت چند شیفته و بدون تعطیلی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س)، تصریح کرد: نیروهای فعال در سازمان بهشت زهرا (س) از ابتدای کرونا قعالیت‌های زیادی داشتند و یکی از مشکلاتی که باید حل شود مشکل قرار دادهای پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) است که با توجه به شرایط سختی که تحمل می‌کنند و در صف اول مبارزه با این بحران قرار دارند لازم است در کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد. 

نجفی گفت: خدمات ارائه شده توسط پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) واجب کفایی است و موضوعی تخصصی است و نگاه اعضای شورای اسلامی شهر تهران به ویژه اعضای کمیسیون خدمات شهری نسبت به توجه ویژه به پرسنل این سازمان مثبت ارزیابی می‌گردد و ما خود را موظف به حمایت از این عزیزان می‌دانیم. 

نجفی_بهشت زهرا4

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ضمن تقدیر از سوده نجفی عضو محترم شورای اسلامی شهر تهران برای حضور در سالن‌های تطهیر گفت: سازمان بهشت زهرا (س) از ابتدای اسفند ۱۳۹۸ بیش از ۱۸ ماه است که وارد بحران غیر قابل تصور و بی‌سابقه‌ای به نام کرونا شده است و پرسنل بهشت زهرا (س) از همان ساعات اولیه در کنار مردم داغدار حضور داشتند و در شرایطی که در بسیاری از سازمان‌ها و دستگاه‌ها دور کار و یا تعطیل شدند اما به حول و قوه پروردگار و با تلاش شبانه روزی پرسنل ایثارگر بهشت زهرا (س) تا این ساعت تمام متوفیان کرونایی شهر تهران با تکریم رتق و فتق شده اند.

نجفی_بهشت زهرا2

انتهای پیام/
بهشت زهرا سوده نجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر