کد خبر: 1100805 A

سازمان بهشت زهرای تهران در حالت آماده باش کامل قرار گرفت و کارکنان بهشت زهرا (س)برای پنجمین بار در 510 روز گذشته وارد شرایط ویژه و بحرانی شدند.

به گزارش ایلنا، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اعلام اینکه پیک مرگ کرونایی شهر تهران به شدت رو به افزایش است و در حالت شیب تند رو به بالا قرار دارد، گفت: سازمان بهشت زهرا (س) تهران برای پنجمین بار در ۱۷ ماه گذشته آرایش بحرانی به خود گرفته و در آماده باش کامل قرار دارد و این درحالی است که در هفته‌های گذشته در شرایط خطی و بین اعداد ۳۰ تا ۳۵ ثابت بودیم اما در روز‌های گذشته عدد متوفیان کرونایی تهران با افزایش چشمگیر همراه بوده است. 

وی افزود: در حالی که از امروز در شهرهای قرمز به ویژه تهران کارکنان نهادها و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در شرایط دورکاری قرار دارند، جهادگران خاموش سازمان بهشت زهرا (س) با برنامه ریزی در شرایط بحرانی به صورت دو و سه شیفت کاری و با رعایت بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی به تکریم شهروندان و خدمات‌رسانی شایسته به مراجعین می‌پردازند. 

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تنها راه مقابله با کرونا را رعایت پروتکل‌ها و فاصله اجتماعی عنوان و از شهروندان درخواست کرد به توصیه‌های مسئولان توجه کرده و با زدن ماسک و رعایت پروتکل‌ها از سلامت خود و دیگران محافظت کنند تا بتوانیم به یاری پروردگار از پیچ کرونا دلتا عبور کنیم.

انتهای پیام/
سعید خال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر