کد خبر: 1097179 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از کشف ۶۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "کیوان ظهیری" با اشاره به یازدهمین مرحله اجرای طرح امنیت محله محور در شهرستان های غرب استان تهران اظهار داشت: در ۷۲ ساعت گذشته با تلاش ها و اقدامات تخصصی ماموران انتظامی غرب استان تهران با اجرای ۲۰۰ فقره حکم قضائی، ۴۱۳ سارق و مالخر دستگیر که ۷۰ درصد از آنان دارای سوابق متعدد سرقت بودند.

وی افزود: کشف ۸۲ فقره انواع کلاهبرداری و دستگیری ۷۵ کلاهبردار حرفه ای از سطح ۶ شهرستان غرب استان تهران از دیگر اقدامات مهم پلیس غرب استان تهران بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف ۱۱۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه، تصریح کرد: در این مدت ۱۸ باند بزرگ سرقت، توسط ماموران پلیس آگاهی کشف و منهدم شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف ۶۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق، بیان داشت: در این خصوص ۲۸ قاچاقچی دستگیر شده و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: در طول ۳ روز گذشته ۱۰ هزار متر زمین خواری از اراضی دولتی به ارزش ۳۵۰ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ظهیری در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

گفتنی است؛ شاکیان پرونده با حضور در حاشیه این طرح از پلیس قدردانی کردند.

انتهای پیام/
فرمانده انتظامي غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر