کد خبر: 1060473 A

شهردار منطقه ۱۰ توضیحاتی در خصوص کمک های مومنانه مرکز نیکوکاری «بصیر» ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «مجید رباطی» شهردار منطقه ۱۰ شهرداری تهران درباره مرکز نیکوکاری بصیر گفت: مرکز نیکوکاری بصیر در منطقه ۱۰ تعامل بسیار خوبی با ادارات و سازمان های خدمات رسان به ویژه نهادهای مردمی ایجاد کرده است و این برای منطقه ده یک فرصت است.

وی ادامه داد: این مرکز برای چندمین بار است که کمک های مومنانه خود را در ایام کرونا بین خانواده های نیازمند توزیع می کند. این مرکز یک مرکز آموزشی فرهنگی اجتماعی است و از ظرفیتهای شهرداری کمیته امداد و بهزیستی به خوبی استفاده می کند و امیدواریم با کمک این مراکز شرایط سخت را به خوبی پشت سر بگذاریم. 

شهردار منطقه ۱۰ تصریح درباره فعالیت های شهرداری از روز شنبه گفت: شهرداری علیرغم تعطیلی مراکز به دلیل اینکه دارای بخش های خدماتی نیز است تعطیل نیست و با حداقل نیرو فعالیت می کند به ویژه مراکز خدمات شهری  و نواجی که باید نسبت به موضوع رفت و روب و نگهداری شهر اهتمام داشته باشند در این مدت فعالیت خواهند کرد. 

رباطی خاطرنشان کرد: شهرداری همراه ستاد بحران و ستاد مدیریت مقابله با کرونا در شهرداری تهران جلسات خود را داشته و ضدعفونی و سایر اقدامات لازم در راستای اجرای پروتکل ها را انجام می دهد و همانطور که گفتم شهرداری عملا تعطیل نیست و همه موارد باید به صورت ویژه اجرای پروتکل ها از جمله ضدعفونی کردن و موارد بهداشتی صنوف و معابر را در دستور کار قرار داده است. 

انتهای پیام/
شهردار منطقه 10
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر