کد خبر: 1012743 A

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی، یاد و نام شهید والا مقام «مهندس محمدجواد تندگویان» را به پاسداشت مظلومیت، صلابت و خلوص مؤمنانه گرامی داشت.

به گزارش ایلنا به نقل از «ایثار»، متن پیام سعید اوحدی به این شرح است: 

اقتدار و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرامش و امنیت امروز کشور، مدیون شهدا و ایثارگران والا مقامی است که با بهره‌گیری از ایمان و فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار و جانفشانی نمودند. 

مراتب بلندی از ایمان و تشخص والایی از مسلمانی در قامت جوانان این مرزو بوم در دوران دفاع مقدس رقم خورد که ماحصل آن حماسه‌آفرینی شهدای والا مقامی بود که با نثار خون خویش افتخارآفرین شدند. در این میان باید یاد کنیم از شهید معزز «مهندس محمدجواد تندگویان» که در راه دین، ولایت و دفاع از کشور به مقام رفیع شهادت نائل آمد. به فرموده مقام معظم رهبری «پیکر مطهر شهید عزیزمان، شهید تندگویان یاد شهدا را در ذهن ملت ایران زنده‌تر کرد. خدا او را غریق رحمت کند و همچنان که غریبانه مجاهدت کرد و در راه خدا شهید شد، ثواب و اجر شهدای غریب راه خدا را به او ارزانی بدارد». ۲۹ آذر را به پاسداشت مظلومیت، صلابت و خلوص مؤمنانه شهید والا مقام مهندس محمدجواد تندگویان پاس می‌داریم و یاد و نام ایشان را گرامی می‌داریم. 

همچنین بر ساحت بزرگی ایمان همسر معظم ایشان ادای احترام می‌نمایم که سال‌های سال در تربیت فرزندان این شهید عزیز تلاش، کوشش و فداکاری نمودند. بی‌تردید در وصف صبر و شکیبایی این بانوی والا مقام قلم قاصر است. بشارت باد بر شما زیادت لطف ربوبی، که حسن همسری و همسفری را بحق ادا نمودید و سعادت باقی را بر تعلقات و عافیت اندیشی دنیای فانی ارجح داشتید. سلامتی و سربلندی شما بانوی گرانقدر را از خدای متعال مسألت دارم. 

سعید اوحدی

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتهای پیام/
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر