کد خبر: 1000683 A

رئیس بیمارستان شهدای تجریش:

رئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: حدود ۳۰ نفر در لیست انتظار هستند تا به بخش‌ها و آی‌سی‌یو بیمارستان منتقل شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا «رضا جلیلی خشنود» رئیس بیمارستان شهدای تجریش با اشاره به وضعیت بیماران کرونای بدحال در بیمارستان بیان کرد: الان حدود ۳۰ نفر در لیست انتظار هستند تا به بخش‌ها و آی‌سی‌یو بیمارستان منتقل شوند و همان طور که می‌دانید در آی‌سی‌یو اکثر بیماران بدحال هستند و کادر پزشکی و درمان تمام سعی و تلاش خود را می‌کنند تا به این هموطنان کمک‌رسانی انجام دهند.

وی ادامه داد: اما واقعیت امر این است که اصل کمک را مردم باید به خودشان بکنند و با رعایت موازین و مقرراتی که بارها به آنها تاکید شده این کار را انجام دهند، از این طریق به کادر درمان هم کمک می‌شود.

خشنود افزود: با وجود قرنطینه‌ها اما هنوز تعداد مراجعه‌ها به بیمارستان زیاد است و متاسفانه خیلی از مراکز با کمبود جا مواجه شدند، اما خدا را شکر ما با کمبود جا مواجه نیستیم و سرویس دهی به بیماران را انجام می‌دهیم.

رئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: اما وضعیت بیماران متاسفانه خیلی مطلوب نیست و مردم باید به فکر خودشان و خانواده‌های خودشان باشند.

وی در پایان افزود: همانطور که می‌دانیم، هنوز داروی خاصی برای این بیماری وجود ندارد ولی چیزی که به صورت عینی می‌بینیم استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، نرفتن به مسافرت‌های درون شهری و برون شهری و همچنین رعایت تمام موارد قرنطینه است که مردم با این کمک‌ها به خودشان و کادر درمان بهترین کمک را می‌کنند تا بتوانیم بر این ویروس منحوس غلبه کنیم.

انتهای پیام/
ویورس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر