کد خبر: 236245 A

معاون عملیات سازمان امداد و نجات اعلام کرد:

در مجموع ۳۱۹ مورد از این حوادثجاده‌ای، ۴۴ مورد شهری، ۲۴ مورد برف و کولاک، ۱۷ مورد کوهستان و ۱۵۳ مورد مربوط به خدمات حضوری و مابقی مربوط به سایر حوادثبوده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات اعلام کرد: ۶۰۷ مورد حادثه در یک‌هفته اخیر به‌وقوع پیوسته که در مجموع ۴ هزار و ۱۹۰ تن از هموطنان حادثه دیده‌اند.

به گزارش ایلنا؛ ناصر چرخ‌ساز با اشاره به حوادثرخ داده در کشور از ۳۰ آذر تا ۶ دی، گفت: در مجموع ۳۱۹ مورد از این حوادثجاده‌ای، ۴۴ مورد شهری، ۲۴ مورد برف و کولاک، ۱۷ مورد کوهستان و ۱۵۳ مورد مربوط به خدمات حضوری و مابقی مربوط به سایر حوادثبوده است.

اسکان ۲۵۲ نفر و نجات ۶۳۵ نفر

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه در این حوادثدر مجموع ۴ هزار و ۱۹۰ تن حادثه دیده‌اند، اظهار کرد: در این زمینه یک‌هزار و ۸۸۲ تن در برف و کولاک، یک هزار و ۵۳۵ تن در جاده، ۹۱ تن در شهر‌ها و مابقی در سایر موارد حادثه دیده‌اند و به ۳۹۸ تن هم خدمات حضوری ارائه شده است.

چرخ‌ساز مجموع افراد اسکان داده شده را ۲۵۲ تن عنوان کرد و گفت: مجموع آسیب‌دیدگان ۴ هزار و ۱۴۳ تن بوده‌اند که یک‌هزار و ۸۸۲ تن در برف و کولاک، یک هزار ۴۹۳ تن در جاده، ۸۷ تن در شهر، ۲۱ تن در کوهستان و مابقی در سایر حوادثآسیب دیده‌اند.

وی گفت: در حوادثهفته اخیر در مجموع ۶۳۵ تن نجات یافتند که ۳۶۵ تن به مراکز درمانی انتقال داده شده و ۲۷۰ تن سرپایی درمان شدند.

جاده درمان سازمان امداد و نجات کوهستان مراکز درمانی عملیات تن اخیر دیده مجموع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر