کد خبر: 187140 A

توسط انجمن حمایت از حقوق کودکان؛

«انجمن حمایت از حقوق کودکان در راستای حمایت، استعدادیابی و توانمندسازی کودکان کار و اعتلا ورزش کارگری، طرح جشنواره ورزشی و فرهنگی «حافبک»(حمایت از فوتبال بچه‌های کار) را با همکاری ۶ انجمن کودکان کار برگزار می‌نماید.»

جشنواره فرهنگی ورزشی «حافبک» با هدف حمایت و توانمند سازی کودکان کار به همت انجمن حمایت از حقوق کودکان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، انجمن حمایت از حقوق کودکان در راستای حمایت، استعدادیابی و توانمندسازی کودکان کار و اعتلا ورزش کارگری، طرح جشنواره ورزشی و فرهنگی «حافبک»(حمایت از فوتبال بچه‌های کار) را با همکاری ۶ انجمن کودکان کار برگزار می‌نماید.

جشنواره حافبک از تاریخ ۲۱ مرداد ماه تا ۲۴ مرداد ماه در سایت ورزشی برج میلاد و با حمایت معنوی باشگاه هنرمندان، ورزشکاران، واحد تربیت بدنی وزارت کار و…تهران برگزار می‌شود.

انجمن حمایت از حقوق کودکان سازمانی مستقل، غیردولتی و مدنی(NGO) است که از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را با هدف ترویج و اشاعه حقوق کودک زیر نظر هیات مدیره منتخب اعضا داوطلب آغاز کرده است.

انجمن حمایت از حقوق کودکان با سه دیدگاه تقنینی، اجرایی و فرهنگی و اجتماعی با همکاری اعضای داوطلب تلاش می‌کند تا با شناساندن و ترویج حقوق کودک به عموم ایرانیان برای بهبود وضعیت عمومی کودکان گام‌های موثری بردارد.

برج میلاد حقوق فرهنگی و اجتماعی فوتبال کودکان ورزشی حمایت انجمن حافبک جشنوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر