کد خبر: 179466 A

«یکی از مهم‌ترین اهدافی که این برنامه، وصل کردن بیماران به خانواده‌هایشان است، تا بعد از قطع مصرف مواد و به پایان آمدن دوره درمانشان در کمپ، امکان بازگشت به خانه و زندگی با خانواده برای آن‌ها فراهم شود.»

همایش «صیانت از رهایی یافتگان اعتیاد» با هدف بازگرداندن معتادین متجاهر بهبود یافته به خانه و خانواده شان با حضور وزیر کشور در روز سه شنبه برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، جمعیت خیریه تولد دوباره با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر از نیمه دوم اسفندماه سال گذشته برنامه پایلوت درمان و بازپروری معتادان متجاهر را آغاز کرده است. در این برنامه حدود ۱۳۰۰ معتاد وارد چرخه درمان و بازپروری شدند.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که این برنامه، وصل کردن بیماران به خانواده‌هایشان است، تا بعد از قطع مصرف مواد و به پایان آمدن دوره درمانشان در کمپ، امکان بازگشت به خانه و زندگی با خانواده برای آن‌ها فراهم شود تا دیگر مجبور نباشند به خیابان‌ها بازگردند.
در همین راستا، روز سه شنبه همایش بزرگ «صیانت از رهایی یافتگان اعتیاد» با حضور بیماران در حال بهبودی و خانواده‌های آن‌ها برگزار می‌شودکه در این همایش وزیر کشور، مقامات کشوری و لشگری و کارشناسان حوزه نیز ا حضور پیدا می کنند.

اعتیاد تولد خانواده درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر معتاد وزیر کشور همایش رهایی یافتگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر