کد خبر: 932774 A

برای شرکت در جلسه استانی مقابله با کرونا؛

وضعیت قرمز آذربایجان‌غربی حریرچی را به ارومیه کشاند/ اتخاذ مصوبات عملی‌تر برای بهبود وضعیت استان

وضعیت بحرانی آذربایجان‌غربی در پی شیوع ویروس کرونا حریرچی، معاون وزیر بهداشت را به ارومیه کشاند.

وضعیت قرمز آذربایجان‌غربی حریرچی را به ارومیه کشاند/ اتخاذ مصوبات عملی‌تر برای بهبود وضعیت استان

‍ به گزارش ایلنا، چهل و هفتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی امروز یکشنبه، 8 تیرماه در حالی برگزار شد که وضعیت وخیم و بحرانی استان نسبت به شیوع بیماری، حریرچی معاون وزیر بهداشت را راهی ارومیه کرد.

 در این جلسه رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس با اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا، استانداران و ستادهای استانی گفت‌و‌گو می‌کند.

آذربایجان‌غربی در هفته‌های گذشته در پی اوجگیری تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در صدر استان‌های قرمز کشور قرار دارد و روزهای بحرانی را سپری می‌کند.

 آذربایجان غربی به گفته مسئولان بهداشت استان روزانه بیش از 800 مورد بستری سندروم حاد تنفسی را در تعداد آمارهای خود ثبت می‌کند و تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا نیز تاکنون 400 نفر را پشت سر گذاشته است.

وضعیت قرمز استان نشان می‌دهد خروجی جلسات ستاد استانی مقابله با کرونا آنچنان که باید و شاید تاثیر جدی و عملی برای کنترل این بیماری نداشته و شاید این‌بار با حضور معاون وزیر بهداشت در این جلسه شاهد مصوبات عملی تر و راهبردی‌تر برای بهبود وضعیت استان باشیم.

به گزارش ایلنا، حریرچی معاون وزیر بهداشت در سفر خود برای بررسی وضعیت شیوع ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی عصر امروز راهی بوکان می‌شود.

انتهای پیام/
ستاد مبارزه با کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر