کد خبر: 401887 A

ایلنا: وزیر آموزش وپرورش در تماس تلفنی با مدیر آموزش وپرورش پیرانشهر در جریان مسائل و مشکلات آموزشی و پرورشی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از پیرانشهر؛ علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در این گفت‌وگو اظهار کرد: موضوع حق نوارمرزی و مشکلات پرسنل اداری را پیگیری خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: در استخدام 20هزار نفر نیروی جدید در آموزش و پرورش سهمیه خوبی برای استان آذربایجان غربی تخصیص یافته است که با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، شهرستان پیرانشهر به صورت ویژه در نظر گرفته شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیرانشهر نیز با تشکر از وزیر آموزش وپرورش برای پیگیری مشکلات بر عدم پرداخت حق نوار مرزی به همکاران شاغل در شهرستان‌های مرزی استان آذربایجان غربی اشاره کرد و از آن به عنوان یکی از بزرگترین مشکلات و معضلات آموزش و پرورش نام برد.

«سلیمان پناهنده» کمبود نیروی انسانی درسطح منطقه را یکی از عمده‌ترین مشکلات آموزش پرورش شهرستان برشمرد و خواستار چاره‌اندیشی در سطح وزارت آموزش و پرورش شد.

وی همچنین بر کمبود فضای آموزشی شهرستان تاکید کرد و این مهم را از معضلات اصلی آموزش وپرورش پیرانشهر عنوان کرد.

پناهنده از مشکلات پرسنل اداری به عدم تخصیص مزایا و رفاهیات اشاره کرد و خواستار برقراری خدمات رفاهی فوق العاده ویژه و رتبه بندی به صورت یک جا برای کادر اداری شد.

به گزارش ایلنا؛ در انتهای این گفت‌وگو مدیر آموزش و پرورش پیرانشهر از همکاری و عنایت ویژه مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی تقدیر و تشکر کرد.

پیرانشهر آموزش وپرورش پیرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر