کد خبر: 384313 A

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی:

ایلنا: مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: دو هزار میلیارد ریال برای حذف 46 نقطه پرحادثه در راه‌های ارتباطی استان اعتبار لازم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، داریوش نصر امروز در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها از اجرای عملیات راهداری برای حذف 15 نقطه پرحادثه در جاده‌های استان خبر داد و افزود: اقدامات لازم در این نقاط با اولویت بندی و براساس آمار سوانح جاده‌ای انجام می‌شود.

وی از اجرای عملیات خط کشی در دو هزار کیلومتر از محورهای استان تا پایان امسال خبر داد و تصریح کرد: در طرح راهداری نوروزی امسال عملیات خط کشی در 570 کیلومتر از راه‌ها اجرا شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، ممیزی ایمنی راه‌های آذربایجان غربی، اتمام طرح جامع توسعه حمل و نقل استان و ساماندهی ورودی و خروجی شهرها از بارزترین برنامه‌های اجرایی امسال این اداره کل برشمرد.

به گزارش ایلنا، جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها به منظور هماهنگ‌سازی تصمیمات و سیاستگذاری‌های لازم برای ارتقای سطح ایمنی راه‌های استان و رفع موانع و مشکلات اجرایی، ساختاری، پیشگیری از وقوع سوانح و تصادفات رانندگی و بهره‌برداری بهینه از تمامی امکانات موجود با محوریت برنامه‌ریزی برای سفرهای تابستانی و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

15 نقطه پرحادثه آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر