کد خبر: 373100 A

دبیر خانه کارگر مهاباد تصریح کرد:

دبیرخانه کارگر مهاباد گفت: درسالی که بنام سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده، ادامه تحصیل و ارتقاء دانش کارگران و کسب علم و دانش در امر تولید و بالا بردن کیفیت تولید کمک شایانی به اقتصاد کشور خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از مهاباد، مصطفی نژاد در همایش تقدیر وتشکر از کارگران مجموعه دانشگاه علمی وکاربردی گفت: در راستای ارتقاء سطح علمی کارگران و فرزندان آنها، خانه کارگر مهاباد با برگزاری اردوهای آموزش رایگان کامپیوتر ، زبان ، حسابداری ، خیاطی و خطاطی آماده ارائه خدمات آموزشی به آنهاست.

وی افزود: برابر تفاهم نامه همکاری که با دانشگاه علمی و کاربردی شماره 3 مهاباد به امضاء رسیده اعضای خانه کارگر می‌توانند از تخفیف هایی در پرداخت شهریه دانشگاه جهت بالابردن سطح تحصیلات تکمیلی استفاده کنند.

وی ادامه داد: هرچقدر کارگران از نظر علمی و فنی ارتقاء پیدا کنند ، کارفرما در محیط کاری نیاز بیشتری به کارگر فنی خواهند داشت و این مهم باعث امنیت شغلی کارگران خواهد بود.

دبیر اجرایی خانه کارگر مهاباد ضمن تاکید بر ارتقاء علمی کارگران حاضر در مراسم گفت : خداوند در قرآن کریم فرموده سرنوشت هیچ قومی را  عوض نخواهیم کرد مگر آنکه خودشان بخواهند ، پس ما باید خودمان تلاش کنیم تا از فرصت های پیش آمده از نظر علمی و فنی میزان سواد خود را ارتقاء دهیم و هر چقدر از نظر سواد و علم بالایی برخوردار باشیم کارفرما احساس نیاز بیشتری در محیط کار خواهد داشت .

مصطفی نژاد ادامه داد : در سالی که توسط مقام معظم رهبری بنام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده ، ادامه تحصیل و ارتقاء دانش کارگران عزیز کشورمان و کسب علم و دانش در امر تولید و بالا بردن کیفیت تولید کمک شایانی به اقتصاد کشور خواهد داشت.

وی در خاتمه افزود: پس وظیفه شرعی و قانونی ماست که با دست در دست هم قراردادن جهت بالابردن کیفیت محیط کار و تولیدات ملی جهت پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، شعار اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل را تحقق بخشیم و برای سرافرازی کشورمان کماکان از هیچ تلاشی کوتاهی نکنیم.

خانه کارگرمهاباد جامع علمی وکاربردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر