کد خبر: 352961 A

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی خبرداد:

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی ارومیه از اصلاح ، بازسازی و تعمیر ایستگاه‌های پمپاژ آب روستاهای این شهرستان در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، صابر خسروزاده با بیان اینکه در سال جاری تعمیر و اصلاح ابنیه 13 باب ایستگاه پمپاژ به اتمام رسیده است، اظهار داشت: رنگ آمیزی، سیمان کاری، مرمت نما، موزائیک کاری، تسطیح و شن ریزی، نصب دریچه پشت بام و عایق کاری رطوبتی در روستاهای بالو (چاه شماره 2 و 3)  هاشم آباد، لورزینی، بند، یورقون آباد، قرابغلو، دارغالو، عربلوی یکان، گجین،  سارالان، بهلول آباد و دوکانه ازجمله عملیات انجام شده درخصوص اصلاح و بازسازی ایستگاه های پمپاژ آب بود.

 وی، تعمیر، اصلاح و رفع نشت 3 باب مخزن ذخ یره هوایی در روستاهای حصار حاجیلار، بالو و لله تراب را از دیگر اقدامات صورت گرفته عنوان کرد و افزود: در این راستا 540 میلیون ریال اعتبار برای انجام اصلاح و بازسازی های مورد نیاز هزینه شده است.

خسروزاده با اعلام اینکه تعمیرات و بازسازی سایر ایستگاهها ی نیازمند تعمیر از جمله اهداف امورآب وفاضلاب روستایی شهرستان ارومیه در حوضه بهره برداری است، اظهار کرد: با تامین اعتبارات لازم عملیات اصلاح ، بازسازی و تعمیرسایر ایستگاههای پمپاژ آب در سال آینده تداوم خواهد داشت.

ارومیه صابر خسروزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر