خبرگزاری کار ایران

رویکرد دولت سیزدهم کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۹۹۹۵

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی گفت: رویکرد دولت سیزدهم کاهش آسیب های اجتماعی و استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تحقق این امر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، افشار کبیری در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه دولت در صدد افزایش سرمایه های اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی و مردمی سازی امور در جامعه است گفت: در همین راستا کارگاه های متعددی برای توانمند سازی سازمان های مردم نهاد در استان برگزار شده است.

کبیری ادامه داد: دانش افزایی و انتقال اطلاعات و استفاده از ایده های برتر و نو و ارائه راه کارهای متعدد برای حل مسائل و مشکلات متعدد اجتماعی در راستای حل آسیب های اجتماعی از اهداف برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی است.

وی افزود: آماده دریافت ایده های مختلف در راستای نشاط اجتماعی و اجرای برنامه ها متعدد برای کاهش آسیب های اجتماعی توسط اقشار مختلف و رسانه ها هستیم.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: هدف از برگزاری نهضت مشارکت اجتماعی، ایجاد نظم در جامعه و شناسایی و هم افزایی مشکلات موجود و استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد در جامعه است.

کبیری مشکلات زیست محیطی دریاچه ارومیه را از مهمترین چالش های کشوری و استانی عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت مردم در راستای فرهنگ سازی  اجتماعی و تقویت فرهنگ زیست محیطی  برای احیای دریاچه ارومیه استفاده کرده و بر چالش زیست محیطی دریاچه ارومیه غلبه کنیم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز