خبرگزاری کار ایران

| 17:06   
کد خبر : ۱۳۸۶۴۴۴
در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

جزییات مرحله جدید اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در آذربایجان غربی

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی جزییات مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوارهای سه دهک اول و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی را تشریح کرد.

جزییات مرحله جدید اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در آذربایجان غربی

احمد دهقان در گفت و گو با ایلنا با اشاره به مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوارهای سه دهک اول و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی اظهار کرد: در این مرحله سهم پرداختی مردم بر مبنای سال گذشته و ثابت بوده است و خانوارها با خرید حداقل ۲۰۰ هزار تومان از سبد کالابرگ می‌توانند مشمول دریافت ۱۲۰ هزار تومان افزایش اعتبار شوند.

وی افزود: در این طرح ۱۱ قلم کالای اساسی از جمله برنج، گوشت منجمد گوساله، حبوبات، شیر کم چرب، پنیر، ماست، مرغ، تخم‌مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر با مبنای قیمت‌گذاری سال ۱۴۰۱ در فروشگاه‌های عضو طرح در استان همزمان با سراسر کشور عرضه می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دولت سیزدهم برای کمک به تامین سبد غذایی خانوارهای کم‌درآمد و همچنین جبران فاصله، در حال اجرای این طرح است که امیدواریم به بهترین شکل در آذربایجان غربی نیز همزمان با سراسر کشور اجرایی شود.

دهقان عنوان کرد: خانوارهای دهک اول تا سوم استان می‌توانند با مراجعه به برنامه کاربردی "شما" و وارد کردن کد #۱۴۶۳*۵۰۰*، ضمن اطلاع از میزان اعتبار، لیست نزدیک‌ترین فروشگاه‌های عضو طرح را مشاهده کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز