خبرگزاری کار ایران

| 05:26   
کد خبر : ۱۳۸۴۳۱۶
ایلنا گزارش می‌دهد؛

شهر عاشقان والیبال در تکاپوی میزبانی از بلند قامتان آسیا

کمتر از ۱۵ روز به برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ به میزبانی ارومیه نمانده و هم اکنون پایتخت والیبال آسیا مهیای میزبانی شایسته این رقابت‌ها است.

شهر عاشقان والیبال در تکاپوی میزبانی از بلند قامتان آسیا

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از تجربه  شایسته میزبانی جهانی مسابقات والیبال در ارومیه بار دیگر قرعه میزبانی به نام پایتخت والیبال آسیا افتاد و ارومیه شهر عشاق والیبال به عنوان میزبان مسابقات والیبال قهرمانی آسیا انتخاب شد.

در کمتر از ۱۵ روز مانده به مسابقات تمام امکانات و تجهیزات از جمله محل برگزاری مسابقات، فضای شهری، هتل‌ها، مراکز اقامتی، به شکل شایسته ای آماده سازی شده است.

رونمایی از پوستر مسابقات والیبال قهرمانی آسیا

مدیر کل ورزش جوانان آذربایجان غربی گفت: در روزهای آتی و طی مراسمی از پوستر رسمی مسابقات رونمایی خواهد شد.

سجاد بیرامی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه روز گذشته تیم ملی والیبال کشورمان برای برگزاری اردوی آماده سازی وارد ارومیه شدند گفت: با هماهنگی فدراسیون والیبال در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا از پیشکسوتان این رشته ورزشی تجلیل خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا میزبانی شایسته‌ای از این رویداد ورزشی داشته باشیم.

سالن غدیر ارومیه میزبان اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال

رئیس هیئت والیبال آذربایجان غربی گفت: سالن ۶ هزار نفری ارومیه از ۱۵ مرداد ماه میزبان اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران است.

پیمان رضایی افزود: بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۸ مرداد لغایت ۴ شهریور ماه با حضور ۱۸ تیم به میزبانی شهر ارومیه برگزار خواهد شد.

رضایی با بیان اینکه، کفپوش استاندارد مسابقات تا دو روز آینده در سالن‌های محل برگزاری این رویداد آسیایی نصب خواهد شد گفت: در تلاش هستیم  اردوی تیم ملی والیبال ایران در بهترین شرایط برگزار شود‌.

وی در مورد حضور تیم ها در ارومیه خاطر نشان کرد : طبق هماهنگی‌های انجام شده با فدراسیون والیبال تیم‌های پاکستان و عراق زودتر از سایر تیم‌ها وارد ارومیه خواهند شد تا بازی‌های تدارکاتی برگزار کنند.

۲ سالن والیبال ارومیه میزبان مسابقات والیبال قهرمانی آسیا

مسئول کمیته آماده سازی، فنی و عمرانی محل مسابقات از آماده سازی ۲ سالن شش هزار نفری غدیر و سه هزار نفری آهندوست ارومیه  برای مسابقات والیبال قهرمانی آسیا خبرداد.

شهرام عباسی در خصوص نحوه آماده سازی سالن های ورزشی ارومیه برای برگزاری مسابقات والیبال جام ملت های آسیا، گفت: کف پوش‌های هر دو سالن در حال نصب است.

وی ادامه داد: همچنین، رختکن‌های ورزشکاران به صورت کامل به کمد و اقلام ضروری مجهز شده و همچنین نیمکت‌های شکسته با نیمکت‌های جدید برای حضور تماشاگران تعویض شده است.

مسئول کمیته آماده سازی، فنی و عمرانی محل مسابقات  خاطرنشان کرد: دوربین‌های ویدیو چک و اسکوبرد نیز تهیه شده و طی چند روز آینده آماده نصب در محل مسابقات است.

آماده سازی سالن های والیبال ارومیه جهت حضور بانوان

مسئول کمیته آماده سازی، فنی و عمرانی محل مسابقات اظهارداشت: تمام زیر ساخت‌های لازم برای حضور بانوان تماشاگر مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در سالن‌های غدیر و آهندوست آماده شده است.

عباسی در خصوص ایجاد زیرساخت‌های مخصوص برای حضور بانوان، اظهار داشت: تمام زیرساخت‌های لازم اعم از گیت‌های ورودی و خروجی، سرویس‌های بهداشتی مجزا آماده شده است.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت اخذ مجوز های لازم سالن‌ها آماده استقبال از بانوان هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز