خبرگزاری کار ایران

| 00:39   
کد خبر : ۱۳۸۴۱۰۱

تجلیل از ۱۱۴ برگزیده قرآنی در آذربایجان غربی

دبیر جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور گفت: برگزیدگان بخش ارسال اثر حجمی و غیرحجمی به جشنواره انتخاب شدند.

تجلیل از ۱۱۴ برگزیده قرآنی در آذربایجان غربی

به گزارش ایلنا، امیر ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: داوری مربوط به آثار حجمی و غیرحجمی ارسالی به سی‌وهفتمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور به اتمام رسید و برگزیدگان هر رشته مشخص شدند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در ۹ بخش و ۴۰ رشته برگزار می‌شود، افزود: براین اساس و مطابق داوری انجام شده، ۱۱۴ نفر برگزیده‌ ارسال اثر حجمی و غیرحجمی در ۲۰ رشته به اضافه ۶۶ نفر برگزیده‌ی بخش معارفی این جشنواره شدند.

دبیر جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور همچنین با اشاره به برگزاری حضوری بخش آوایی این جشنواره، اعلام کرد: مسابقه مقدماتی بخش آوایی در دانشگاه‌های کشور برگزار شده و نفرات اول تا پنجم هر دانشگاه برای برگزاری حضوری این جشنواره در ارومیه حضور پیدا خواهند کرد که در مجموع شامل ۴۵۰ نفر است.

ایرانی خاطرنشان کرد: همه‌ رشته‌ها دو رده‌ برادران و خواهران را داشت و تنها در بخش آوایی دو رشته‌‌ اذان و تواشیح برای خواهران را نخواهیم داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه بدلیل کثرت افراد برگزیده جشنواره، تصمیم گرفته شد تعداد ۱۱۴ نفر از افراد برگزیده‌ ارسال اثر دعوت شده و در مراسم افتتاحیه تجلیل و تقدیر شوند، گفت: مابقی نیز به همراه برگزیدگان بخش آوایی در مراسم اختتامیه تجلیل خواهند شد.

سی‌وهفتمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، از ۱۶ تا ۱۹ مردادماه در ارومیه برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز