کد خبر: 1289953 A

نرده حفاظ ۶ پل در شهرستان چایپاره تعمیر شد

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چایپاره از تعمیر نرده حفاظ و قرنیز ۱۲ عدد پل این شهرستان در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.

نرده حفاظ ۶ پل در شهرستان چایپاره تعمیر شد

به گزارش ایلنا،علی اکبر حسینی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چایپاره با بیان اینکه،در نیمه نخست سال جاری پروژه های متعددی به صورت امانی و پیمانی جهت ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان چایپاره انجام گرفته گفت: تعمیر ۱۲ عدد نرده حفاظ و قرنیز ، تسطیح و رگلاژ و ترمیم ۱۳۷ کیلومتر از شانه محورهای ارتباطی ، پاکسازی و تسطیح حریم راه‌ها به طول ۱۹۱ کیلومتر ، نصب ۳۲ عدد تابلو و علائم ایمنی و جمع آوری و بازسازی و تعمیر ۱۲۰ عدد تابلو تعدادی از پروژه های انجام گرفته است.

وی ادامه داد : ۱۸ کیلومتر خط کشی در طول راههای حوزه استحفاظی شهرستان چایپاره و ۶۰ مورد گشت تلفیقی با پلیس راه جهت نظارت و کنترل ایمنی محورها و وسائل نقلیه از سایر اقدامات انجام شده در نیمه نخست سال جاری بود.

حسینی افزود : در این مدت ۱۷ مسیر دسترسی غیر مجاز جهت ایمن سازی تردد انسداد یافت و ۳۰ مورد اخطار کتبی به متجاوزین حریم راه ابلاغ گردید که ۶ مورد آن منجر به اجرای احکام قضایی شد.

 

انتهای پیام/
پلیس راه راهداری و حمل و نقل جاده محورهای مواصلاتی شهرستان وسائل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر