کد خبر: 1128952 A

بی‌مهری‌ مسئولان با شهروندان ارومیه تمامی ندارد ؛

هرچند چندین سال از شروع طرح مساکن مهر و سکونت تعداد زیادی از مالکان این منازل می‌گذرد اما متاسفانه تاریکی جاده منتهی به شهرک گلمان مشکلات عدیده‌ای را برای مردم به وجود آورده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،، از فلکه ترمینال که به سمت شهرک گلمان  عبور کنید، کانال‌هایی پر از نخاله ساختمانی و زباله را مشاهده خواهید که مأمن حیوانات و جانوران شده است.

جدا از تمام کاستی‌هایی که در مسیر منتهی به این شهرک وجود دارد نبود روشنایی در جاده این شهرک، که در مسیر تنها شهربازی ارومیه «چی چست»  واقع شده,  دغدغه‌ مضاعفی است که  شهروندان  این منطقه با آن روبرو هستند. 

متاسفانه تاریکی در این مناطق به حدی است که نور ماشین‌های در حال عبور و چراغ‌های نصب شده در جلوی برخی منازل مسکونی که توسط اهالی نصب شده تنها روشنایی بخش‌های خیابان‌های این مناطق محسوب می‌شوند.

همچنین تاریکی مطلق این جاده  موجب بروز تصادفات روزانه در این مسیر و گاهی نیز باعث مرگ افراد شده است.

هرچند بیش از چندین ماه از نصب تیرهای برق در حاشیه جاده منتهی به این شهرک می‌گذرد اما متاسفانه تاکنون چراغ‌ بر روی این تیرهای برق نصب نشده است.

قطعا پیگیری هرچه سریع‌تر مسئولان و سرعت‌ بیشتر در نصب چراغ‌های این تیرهای برق می‌تواند از بروز تصادفات و خطرات احتمالی برای ساکنان پیشگیری کند.

در حال حاضر مطالبه مهم ساکنان این منطقه دریافت خدمات مناسب از سوی سازمان‌های ذیربط است و بایستی مسئولان امر با فهم دقیق از مشکلات ناشی از تاریکی‌ها و خطرات پرشمار ناشی از آن، این مشکلات را رفع کنند.

 

انتهای پیام/
برق جاده روشنایی زباله مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر