کد خبر: 676224 A

رکابزن تیم پیشگامان کویر یزد:

رکابزن تیم پیشگامان کویر یزد گفت: مرحله ششم و پایانی تور آذربایجان برای رکابزنان امتیازی اهمیت ویژه‌ای دارد و من نیز برای حفظ این پیراهن تلاش می‌کنم.

پنجمین مرحله سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران – آذربایجان در مسیر کوهستانی سرعین به تبریز برگزار شد که در پایان این مرحله محمد گنج خانلو از تیم پیشگامان کویر یزد موفق شد پیراهن سبز و امتیازی را به خود اختصاص دهد.

گنج خانلو در پایان این مرحله با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مرحله که 199 کیلومتری بود، سرنوشت‌سازترین مرحله تور برای پیراهن طلا و کوهستان محسوب می‌شود. فردا نیز مرحله پایانی تور سی و سوم برگزار خواهد شد که برای رکابزنان امتیازی اهمیت ویژه‌ای دارد که سعی می‌کنم نتیجه خوبی گرفته و پیراهن امتیازی را حفظ کنم.

وی در رابطه با اینکه تا چه میزان از مسیر مرحله پایانی تور سی و سوم شناخت دارد گفت: دو سال است که در این مسیر پا زده‌ام و با مسیر مرحله ششم آشنا هستم. در مورد 200 متر پایانی هم هر چیزی که لازم است را می‌دانم و باید دید فردا چه اتفاقی رخ می‌دهد.

رکابزن پیشگامان کویر یزد در مورد تور سی و سوم خاطرنشان کرد: خدا را شکر با تمام سختی‌ها تور آذربایجان برگزار شد و امیدوارم برگزاری این تور ادامه داشته باشد چرا که تنها تور ایرانی و بهترین تور آسیایی است. امیدوارم این تور همواره برگزار شده و سطح آن نیز حرفه‌ای شود و مثل همین دوره، بهترین رکابزنان جهانی در این تور حضور داشته باشند.

تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان محمد گنج خانلو رکابزن تیم دوچرخه‌سواری پیشگامان کویز یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر