کد خبر: 674869 A

صفرزاده:

رکابزن تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز گفت: سطح تور دوچرخه‌سواری آذربایجان باتوجه به مشکلات اقتصادی، دور از انتظار است.

سعید صفرزاده، رکابزن تیم شهرداری تبریز که موفق شد پیراهن کوهستان مرحله دوم از سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران-آذربایجان را کسب کند، در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با شرایط مرحله دوم این تور اظهار داشت: می‌توان گفت این مرحله تقریباً بد نبود اما تیممان نسبت به سال‌های گذشته ضعیف‌تر از است و کارمان را ناقص شروع کردیم.

وی افزود: تا جایی که امکان داشت سعی کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. در مجموع زمانی از حریفان عقب افتاده‌ام اما به لطف خدا امروز توانستم پیراهن کوهستان را کسب کنم.

رکابزن شهرداری تبریز ادامه داد: سطح این 2 مرحله با توجه به مشکلات موجود دور از انتظار بوده و با توجه به شرایط اقتصادی فکر نمی‌کردم تور سی و سوم در این سطح برگزار شود.

صفرزاده در رابطه با اینکه تور آذربایجان چه زمانی می‌تواند به سطح حرفه‌ای برسد، گفت: این تور شاید حرفه‌ای باشد اما با شرایطی که در باشگاه‌ها وجود دارد، شاید دیگر شاهد حضور رکابزنان ایرانی روی سکوها نباشیم. از مسئولان درخواست می‌کنم فکری به حال این شرایط بکنند.

وی افزود: باشگاه شهرداری تبریز همیشه 90 درصد سکوها را در اختیار داشته اما امروز فقط من توانستم پیراهن کوهستان را کسب کنم. همه اینها مربوط به شرایط اقتصادی است که باعث شد دو رکابزن خوبمان را از دست بدهیم و تیممان افت کند.

صفرزاده در پایان گفت: امیدوارم با پیگیری مسئولان بتوانیم شرایط را به سطح مناسبی برسانیم چرا که فکر می‌کنم دوچرخه‌سواری ورزش اول استان آذربایجان شرقی است. ان‌شاءالله با تلاش مسئولان این رشته احیا شود.

سعید صفرزاده رکابزن تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر