کد خبر: 674062 A

نماینده فدارسیون جهانی دوچرخه‌سواری در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری در سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران ــ آذربایجان گفت: قطعا شاهد رقابتی دیدنی و جذاب خواهیم بود.

مجید ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تبریز، در خصوص سی‌وسومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان اظهار داشت: تور دوچرخه‌سواری ایران ــ آذربایجان به سی و سومین دوره خود رسیده و یکی از قدیمی‌ترین‌تورهای قاره آسیا به‌ شمار می رود. این تور در سال‌های اخیر توانسته جایگاه خود در سطح نیمه‌حرفه‌ای را تثبیت کند.

نماینده فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری در سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران ــ آذربایجان افزود: برای فدراسیون جهانی اهمیت ویژه‌ای دارد که چنین تورهایی در سطح قاره‌های مختلف به‌ ویژه آسیا برگزار شود. خدا را شکر می‌کنم که برگزارکنندگان توانستند دوره سی و سوم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ــ آذربایجان را حفظ کنند و امیدوارم شاهد ارتقاء کیفیت آن نسبت به دوره‌های قبلی باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به شناختی که در مسابقات مختلف از تیم‌های شرکت‌کننده در تور آذربایجان به دست آورده‌ام فکر می‌کنم سطح کیفی این دوره از تور باید بالا باشد. دوچرخه‌سواران آماده ایرانی نیز در قالب 5 تیم در تور سی و سوم شرکت کرده‌اند و قطعاً باید در انتظار یک رقابت دیدنی از سوی تیم‌های شرکت‌کننده باشیم.

تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران (آذربایجان) مجید ناصری نماینده فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری در سی و سومین دوره تور بین‌ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر