کد خبر: 673963 A

فیروزی در گفت‌وگو با ایلنا خبرداد:

دبیر تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان با اشاره به جوایز 50 هزار یورویی این رقابت‌ها گفت: شاخص‌ترین تیم حاضر در این دوره از تور، تیم ملی دوچرخه‌سواری روسیه است.

ابراهیم فیروزی درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تبریز، درباره برگزاری سی‌وسومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان اظهار داشت: درحال برگزاری سی و سومین دوره تور بین المللی ایران - آذربایجان هستیم. همان طور که پیش از این گفته بودیم، 8 تیم خارجی به همراه 5 تیم داخلی در این رقابت ها حضور دارند.

فیروزی ادامه داد: اکثر ورزشکاران تیم ملی در قالب تیم‌های باشگاهی در این تور حضور دارند و سطح تیم‌های خارجی نیز مناسب است.

وی تصریح کرد: سی و سومین دوره تور بین المللی ایران- آذربایجان همچون سال‌های اخیر در سطح نیمه حرفه‌ای برگزار می‌شود. در این دوره 2 نماینده جهانی حضور خواهند داشت که امسال نماینده فدراسیون جهانی، مجید ناصری است. با توجه به نیمه حرفه‌ای بودن تور، نماینده آنتی دوپینگ نیز در مراحل مختلف حضور خواهد داشت.

ابراهیم فیروزی

دییر تور ادامه داد: تور سی و سوم در 6 مرحله و به مسافت حدود یک هزار کیلومتر بین شهرهای تبریز-ارومیه، ارومیه-منطقه آزاد ارس، منطقه آزاد ارس-تبریز، تبریز-سرعین، سرعین-تبریز و مرحله آخر نیز در شهر تبریز برگزار می‌شود. تا نفرات و تیم های برتر معرفی شوند. جوایز کل تور 50 هزار یورو تعیین شده که به برترین‌ها اهدا می‌شود.

فیروزی در پایان خاطرنشان کرد: از 8 تیم خارجی، 7 تیم اروپایی بوده و یک تیم نیز آستانا موتورز قزاقستان است که در تورهای بین المللی یکی از تیم‌های قدرتمند است. تیم ملی روسیه نیز از جمله تیم‌های شاخص حاضر در تور سی و سوم است. 5 تیم داخلی نیز در این دوره از تور حضور دارند.

ایران تیم ملی روسیه شاخص یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر