کد خبر: 665371 A

در آخرین روز نقل‌وانتقالات؛

تیم فوتبال ماشین‌‎سازی تبریز در روز آخر نقل و انتقالات با 4 بازیکن قرارداد امضا کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در تبریز، در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی فصل 98-97 فوتبال کشور، آندرانیک تیموریان، سعید مهری، محمد اهل‌شاخه و مجید قشقایی با ثبت قرارداد خود در هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی به تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز پیوستند.

بر اساس این گزارش، آندرانیک تیموریان که کاپیتان گسترش فولاد در لیگ هفدهم بود، با امضای قراردادی یک ساله در تبریز ماندنی شد و سعید مهری و مجید قشقایی نیز از تیم فصل گذشته ماشین‌سازی که در لیگ دسته یک حضور داشت، به جمع سبزقبایان اضافه شدند.

همچنین محمد اهل‌شاخه که در زمان حضور مهاجری در تیم تراکتورسازی به این تیم ملحق شده بود، به صورت توافقی از جمع سرخ‌پوشان جدا و به عضویت ماشین‌سازی درآمد تا دیگر بازیکن ورودی دومین نماینده لیگ برتری تبریز در روز پایانی نقل و انتقالات لقب بگیرد.

این درحالی است که میثم جودکی و علیرضا ارجمندیان دو بازیکن تیم ماشین‌سازی پس از توافق با مسئولان این باشگاه اقدام به فسخ دوجانبه قرارداد کردند و از جمع سبزقباهای فوتبال تبریز جدا شدند.

ناگفته نماند، هری فورستر، هافبک انگلیسی و تازه وارد ماشین‌سازی نیز همراه با 4 بازیکن جدید این تیم در هیات فوتبال حضور یافته و قرارداد خود را به صورت رسمی ثبت کرد.

فوتبال آندو تیموریان ماشین‌سازی تبریز ماشین‌سازی 4 بازیکن جدید به خدمت گرفت/ بازگشت کاپیتان سابق تیم م
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر