کد خبر: 655653 A

فوتسال جام باشگاه‌های آسیا- اندونزی؛

تیم فوتسال مس سونگون ورزقان به‌عنوان قهرمانی فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا دست یافت.

به گزارش ایلنا در تبریز، تیم فوتسال مس سونگون نماینده کشورمان در رقابت‌های فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۸ در بازی فینال این رقابت‌ها به مصاف تیم تای‌سون‌نام ویتنام رفت.

نیمه اول

در جریان نیمه اول گل اول بازی را نماینده ویتنام به ثمر رساند و پس از آن شاگردان بی‌غم با گل حسین طیبی بازی را به تساوی یک - یک کشاندند. در ادامه بازی فرهاد فخیم گل تیم مس سونگون را به ثمر رساند و پس از آن روی یک اشتباه فردی تیم ویتنامی دوباره کار را به تساوی کشاند تا ۲ تیم در پایان نیمه اول با نتیجه ۲ - ۲ به رختکن بروند.

نیمه دوم

در اوایل نیمه دوم این بازی فرهاد فخیم کاپیتان تیم مس سونگون موفق شد گل سوم تیم و گل دوم خود را در این بازی به ثمر برساند. در اواخر نیمه دوم این بازی که نماینده ویتنام بازی پاورپلی را اجرا می‌کرد ضربه اصغر حسن‌زاده به دست یکی از مدافعان این تیم برخورد کرد و داور اعلام پنالتی کرد. این پنالتی را علی‌اصغر حسن‌زاده به گل تبدیل کرد.

این بازی در نهایت با نتیجه 4 بر 2 به سود نماینده کشورمان به پایان رسید و به این ترتیب مس سونگون عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورد.

قهرمانی مس سونگون در شرایطی است که تیم‌های ایرانی در 2 دوره گذشته این رقابت‌ها نتوانسته بودند به این عنوان دست پیدا کنند.

فوتسال حمید بی‌غم مس سونگون ورزقان مس سونگون ورزقان بر بام آسیا ایستاد/ آقایی ایران در فوتسال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر