کد خبر: 651968 A

در روز دوم مسابقات لیگ برتر؛

نیمه اول بازی تراکتور نساجی به نفع تیم میزبان به پایان رسید

 

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روز دوم رقابت‌‌‌های لیگ برتر تیم تازه لیگ برتری شده نساجی مازندران میهمان تیم تراکتورسازی بود که این بازی از ساعت ۲۰ در استادیوم یادگار امام تبریز برگزار شد. در این بازی دو تیم چند موقیعت گلزنی داشتند که حساس‌‌‌ترین موقیعت تیم نساجی که با اشتباه طیبی به دست آوردند که عباس‌‌زاده این موقعیت را خراب کرد. 

تراکتورسازان نیز موقعیت‌‌‌هایی برای باز کردن دروازه نساجی داشتند که در دقیقه ۴۰ آنتونی استوکس بازیکن جدید تراکتورسازان در اولین بازی خود با پیراهن تراکتورسازی موفق به گلزنی شد و شاگردان جان توشاک نیمه اول را با برد به رختن رفتند.

شایان به ذکر است که ترکیب دو تیم به صورت زیر بوده است؛

تراکتورسازی:محسن فروزان، محمد طیبی، رضا شربتی، محمد اهل شاخه،علی عبداله‌‌‌‌‌زاده، علیرضا نقی‌‌‌زاده، علی طاهران، دانیال اسماعیلی‌‌‌فر، یوسف سیدی، هری فورستر، آنتونی استوکس

نساجی مازندران:حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، محمد آبشک، حامد شیری، سیدمحمد میری، حمیدرضا دیوسالار، محمدعباس‌‌زاده، سجاد آشوری میدانی، شاهین مجیدی

در این بازی هر دو تیم بازیکن اخطاری داشتند که از تراکتورسازان علی طاهران در دقیقه ۳۱ و از نساجی مجتبی ممشلی در دقیقه ۴۳ با کارت زرد جریمه شدند.

تراکتورسازی تبریز نساجی مازندران یادرگار امام لیگ برتر خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر