کد خبر: 651591 A

در گفت‌وگویی مطرح شد:

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز اعلام کرد مسعود شجاعی و اشکان دژاگه با مبلغ معقولی به این تیم پیوستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بمب نقل و انتقالات لیگ برتر را شب گذشته مالک تیم تراکتورسازی با جذب مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو کاپیتان تیم ملی ترکاند. حضور این دو بازیکن در تراکتور باعث شده تا خیلی ها تصور کنند آنها قراردادی گران امضا کرده‌اند اما مدیرعامل تراکتور این موضوع را رد می‌کند.

صادق درودگر در گفت‌وگویی کوتاه درباره جذب شجاعی و دژاگه عنوان کرد: ما برای جذب این دو بازیکن تلاش کرده بودیم اما در نهایت خود آقای زنوزی مذاکرات را نهایی کرد. واقعیت این است که تلاش‌های ما به جایی نرسید و مالک باشگاه شخصا در این خصوص موفق شد تا قرارداد شجاعی و دژاگه را امضا کند. این اتفاق موفقیت بزرگی محسوب می ‌شود و سطح باشگاه تراکتور را بین‌المللی می‌کند. از این رو به نوعی موفقیت مارا تضمین می‌کند.

درودگر درباره رقم قرارداد این دو بازیکن بیان کرد: رقم قرارداد بازیکنان یادشده کاملا معقول است و نسبت به قراردادهای خیلی از بازیکنان دیگر بالا نیست. انشاالله در آینده در این باره شفاف‌سازی می‌کنیم اما من به شما اطمینان می‌دهم که قراردادشان بالا نیست.

مسعود شجاعی اشکان دژاگه صادق درودگر مدیرعامل تراکتورسازی واکنش درودگر به رقم قرارداد کاپیتان‎‌های تیم ملی در تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر