کد خبر: 651569 A

آذرنیا در گفت‌وگو با ایلنا:

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از حضور 2 بازیکن ملی‌پوش جدید این تیم در هفته سوم لیگ برتر خبر داد.

حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص جذب شجاعی و دژاگه کاپیتان‌های تیم ملی اظهار داشت: تراکتورسازی تبریز درحال تکمیل شدن است و بازیکنان مدنظر کادرفنی هم درحال جذب شدن هستند.

وی ادامه داد: مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بازیکنان باتجربه فوتبال ایران هستند و می‌توانند برای هر تیمی بهترین عملکرد را داشته باشند. قطعا هواداران هم از حضور این 2 بازیکنان خوشحال هستند، این 2 بازیکن فردا در دیدار با نساجی قطعا حضور ندارند اما سعی می‌کنیم کارهای اداری صدور کارت بازی را برای هفته سوم انجام دهیم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: خوشبختانه کارت بازی 3 بازیکن خارجی برای دیدار فردا صادر شده و کادرفنی در صورت صلاحدید، می‌تواند از 3 بازیکن فعلی خارجی استفاده کند.

آذرنیا در خصوص محرومیت هواداران در دیدار مقابل نساجی خاطرنشان کرد:عدم حضور هواداران در اولین دیدار خانگی مقابل نساجی می‌تواند نقطه مثبتی برای حریف‌مان باشد. قطعا توشاک و شاگردانش به حمایت همیشگی پرشورها نیاز دارند، این مسئله بسیار دردآور است اما چاره‌ای به غیر از اطاعت قانون نداریم.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال حسن آذرنیا شجاعی و دژاگه به هفته سوم می‌رسند/ عدم حضور هواداران دردآور است سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر