کد خبر: 644105 A

مدافع سابق تراکتورسازی :

مدافع سابق تیم فوتبال تراکتورسازی حضورش در فوتبال اروپا را برای پیشرفت اش عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایلنا، محمد نادری مدافع جوان سال گذشته تراکتورسازی که بازی‌های که توانست بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذارد، به صورت غیرمنتظره راهی لیگ بلژیک شد و با تیم کورتریک قرارداد امضا کرد.

نادری بعد از حضور در فوتبال بلژیک خطاب به هواداران تراکتورسازی گفت: از هواداران تراکتورسازی که در هر شرایطی مرا حمایت کردند، تشکر می کنم. می‌خواهم از هواداران خوب تراکتورسازی، مربیان و مدیران فعلی باشگاه و همچنین از آقای زنوزی رخصت بگیرم تا بتوانم نماینده شایسته‌ای برای مردم آذربایجان و کشور عزیزمان در اروپا باشم.

وی ادامه داد: من به خاطر پول از تیم محبوبم نرفتم، پیشنهاد مالی بهتری از یک کشور همسایه داشتم و می توانستم آنجا را انتخاب کنم اما با مشورت پیشکسوتان و مدیر برنامه هایم تصمیم به حضور در اروپا گرفتم. پوشیدن پیراهن تراکتورسازی برای من همیشه یک رویا و افتخار بود و انشاءالله بتوانم روزهای خوبی را در بلژیک سپری کنم.

نادری که گفته می‌شد با تراکتورسازی قرارداد دارد، با شکایت به کمیته تعیین وضعیت خواهان تغییر شرایطش شد و حالا باید دید واکنش مسئولان باشگاه تبریزی به حضورش در بلژیک چیست.

فوتبال اروپا محمد نادری بازیکن سابق تراکتورسازی تبریز بازیکن تیم فوتبال کورتریک بلژیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر