کد خبر: 634586 A

فرماندار تبریز مطرح کرد:

فرماندار تبریز از مالک جدید کارخانه ماشین سازی خواست همه رویکردها و اقدامات جدید درارتباط با این کارخانه در راستای بهبود فضای تولید و رونق دوباره این واحد بزرگ صنعتی باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیار راستگو در واکنش به تحولات تازه در این کارخانه اظهار کرد : این واحد اخیرا از سوی سازمان خصوصی سازی و در اجرای اصل 44 قانون اساسی به آقای قربانعلی فرخ زاد واگذار شده و فرمانداری هیچگونه دخالتی در امر واگذاری آن نداشته  است 

وی ادامه داد : نقش فرمانداری درباره این واحد صرفا نظارتی و حاکمیتی است و امیدواریم مالک جدید بتواند با اقدامات و بهره گیری از ظرفیت های محلی و ملی مشکلات موجود را رفع  و این واحد را به جایگاه گذشته خود بر گرداند.

فرماندار تبریز ضمن اعلام آمادگی برای کمک به حل مشکلات این واحد از مالک جدید کارخانه ماشین سازی تبریز خواست با حساسیت بیشتر نسبت به رفع دغدغه های مدیریت استان در باره این واحد اقدام کند .

وی ضرورت تامین به موقع مواد اولیه و تلاش فزاینده برای حضور در بازارهای جهانی در دوره جدید را مورد تاکید قرار داد.

گفتنی است کارخانه ماشین سازی تبریز یکی از صنایع مادر و قدیمی کشور در تبریز است که اخیرا از سوی سازمان خصوصی سازی به فردی به نام قربانعلی فرخ زاد یکی از کارآفرینان استان واگذار شده است .

راستگو فرماندار تبریز‌ صنایع مادر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر