کد خبر: 632003 A

نماینده ورزقان مطرح کرد:

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی گفت: این عادلانه نیست که زیر یک سقف دو نفر کار کنند یکی با حقوق بالا و یکی با حقوق کم، چرا که این امر در روحیه کاری کارکنان تاثیر مهمی دارد.

به گزارش ایلنا؛ رضا علیزاده تبدیل وضعیت کارکنان شرکت مس آذربایجان را از مدیرعامل شرکت ملی مس خواستار شد و ابراز کرد: عدالت یکی از مهمترین شاخص‌های انقلاب اسلامی است و این عادلانه نیست که زیر یک سقف دو نفر کار کنند یکی با حقوق بالا و یکی با حقوق کم، چرا که این امر در روحیه کاری کارکنان تاثیر مهمی دارد.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: شرکت مس باید توجه ویژه ای به نیروهای بومی شهرستان ورزقان داشته باشد؛ زیرا آن‌ها از زمان آغاز فعالیت این مجتمع مشغول کارهستند ولی متأسفانه جایگاهی برای این نیروها در نظر نگرفته شده است .

علیزاده تصریح کرد: حمایت‌هایی که مس مکلف است در منطقه انجام دهد باید در زمینه محرومیت زدایی و به صورت عادلانه در این شهرستان تقسیم شود و طی توافقاتی که با مجتمع مس در جهت تأمین منابع مالی برای احداث بزرگراه خواجه-ورزقان انجام یافته ، تملک اراضی در مسیر این بزرگراه دارای مشکلاتی است که امید است توجه ویژه‌ای به این مسئله شود.

عدالت مس اذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر