کد خبر: 627965 A

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اهر گفت: در طرح همای رحمت ۱۶۰۰ بسته غذایی با کمک خیرین و مؤسسات خیریه و کمیته امداد تهیه و بین نیازمندان اهر توزیع خواهد شد.

به گزارش ایلنا، فیض الله محمدیان در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح همای رحمت با پیروی از سیره انبیاء و امامان به ویژه حضرت علی (ع) که در ماه رمضان غذای نیازمندان و یتیمان را بر دوش خود حمل کرده و خانه به خانه توزیع می کرد، الهام گرفته شده است، اظهار کرد: در طرح همای رحمت ۱۶۰۰ بسته غذایی به ارزش هر بسته ۹۰۰ هزار ریال با کمک خیرین و مؤسسات خیریه و کمیته امداد تهیه و بین نیازمندان اهر توزیع خواهد شد.

وی بابیان اینکه طرح همای رحمت امسال به عنوان هجدهمین سال در کشورمان توسط جمعیت هلال‌احمر اجرا می شود، گفت: این طرح در شهرستان اهر نیز مانند سال‌های گذشته اجراشده و ادامه می یابد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اهر همچنین یادآور شد:سال قبل با کمک خیرین و دستگاه‌های حمایتی شامل کمیته امداد، بهزیستی و خیرینی که عضو داوطلبان هلال احمر هستند، ۱۵۰۰ بسته غذایی به ارزش هر بسته ۸۰۰ هزار ریال تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

فیض الله محمدیان زمان توزیع بسته‌های غذایی طرح همای رحمت را قبل از شب‌های احیاء عنوان کرد و گفت: سال قبل نیز رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در شهرستان اهر حاضر شده و از اجرای گسترده طرح همای رحمت تمجید کرد.

وی در پایان گفت: بسته‌های غذایی طرح همای رحمت توسط مساجد حاشیه شهر که به عنوان خانه داوطلبان هلال احمر نامیده می شوندT بین نیازمندانی که تحت پوشش کمیته امداد، هلال احمر و مؤسسات خیریه نیستند، شبانه توزیع می شود.

 

هلال احمر آذربایجان‌ شرقی همای رحمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر