کد خبر: 627549 A

رئیس شورای شهر تبریز از شهردار خواستار شد ؛

رئیس شورای شهر تبریز گفت: از شهردار می‌خواهیم برای کمک به فضای کسب و کار در روند صدور پروانه‌ها و همچنین پروژه‌های عمرانی خود به علت کمبود زمان در فصل کاری و تاخیر در تصویب بودجه تسریع کند.

به گزارش ایلنا؛  شکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر توجه به جوانان اظهار داشت: جوان نماد طراوت و امید است و لازمه تداوم این امید ایجاد فضای مناسب و لازم برای کسب و کار برای جوانان است  هر چند ایجاد فضای کسب و کار از وظایف شورای شهر نیست اما مجلس شورای اسلامی می‌تواند با اصلاح روابط بین‌المللی مخصوصا در منطقه به فضاهای کسب و کاری مانند صنعت گردشگری رونق دهد.

رئیس شورای شهر طی درخواستی از شهردار مطرح کرد: از شهردار می‌خواهیم برای کمک به فضای کسب و کار در روند صدور پروانه‌ها و همچنین پروژه‌های عمرانی خود به علت کمبود زمان در فصل کاری و تاخیر در تصویب بودجه تسریع کند و امیدواریم پروژه‌های سال جاری در اولین فرصت شروع شوند تا موجب آسایش مردم شود.

اکبرنژاد با بیان این که نباید شاهد خزان زودرس درختان باشیم ابراز کرد: حفظ و نگهداری از درختان کاری و کلا فضای سبز شهر پر زحمت است که عشق و علاقه خود را می‌طلبد و باید مراقبت دائمی از درختان را مورد توجه قرار دهیم تا شاهد خزان زودرس آنها نباشیم.

 

بودجه شورای شهر عشق و علاقه فضای سبز کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر