کد خبر: 627301 A

نماینده مجلس در واکنش به اظهارات اخیر رئیس پلیس تهران :

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه لذت دیدن فوتبال به صورت گروهی در فضاهای عمومی نباید از مردم سلب شود، گفت: بهتر است قلیان را از قهوه خانه ها حذف کنیم.

به گزارش ایلنا؛ سلمان خدادادی در واکنش به اظهارات رئیس پلیس پایتخت مبنی بر اینکه کافی شاپ ها و قهوه خانه ها مجاز به پخش مسابقات فوتبال نیستند، نسبت به تبعات منفی ناشی از این چنین تصمیمات غیرکارشناسی هشدار داد و تصریح کرد: فعالیت این مراکز قانونی است و نمی توان مانع از پخش مسابقات شد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: چنین اظهاراتی به هیچ وجه کارشناسی نیست؛ جای تاسف است که در این مراکز قلیان کشیدن اما پخش فوتبال ممنوع می شود؟ بهتر است جای چنین تصمیم های غیرکارشناسی، قلیان که به جدی ترین تهدید سلامت جوانان تبدیل شده را از قهوه خانه ها حذف کرد نه پخش مسابقات فوتبال.

خدادادی بر لزوم توجه به آزادی های مشروع جوانان و حفظ حقوق شهروندی تاکید کرد و ادامه داد: فوتبال یکی از سالم ترین سرگرمی جوانان کشور و جذابیت ویژه ای میان جوانان دارد بنابراین نباید آزادی های مشروع و لذت دیده فوتبال به صورت گروهی در فضاهای عمومی از آنها سلب شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه جلوگیری از پخش مسابقات فوتبال در کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌ها به هیچ‌وجه به صلاح نیست، تصریح کرد: ایراد چنین اظهاراتی از سوی پلیس بعید است و نیاز است در چنین تصمیمات غیرکارشناسی تجدید نظر و به صورت کارشناسی عمل کند.

 

قلیان جوانان آزادی مشروع جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر