کد خبر: 248644 A

در آکادمی ورزش آذربایجان شرقی؛

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: فعالیت کتابخانه تخصصی ورزش و علوم تربیت بدنی در آکادمی ورزش آذربایجان شرقی به زودی آغاز خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: فعالیت کتابخانه تخصصی ورزش و علوم تربیت بدنی در آکادمی ورزش آذربایجان شرقی به زودی آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ورزش آذربایجان شرقی در مرحله ورود به علمی کردن و به روز کردن ورزش خود را علم ورزش دنیاست و در این خصوص ایجاد مرکز آکادمی ورزش استان با اهداف استعدادیابی، پرورش قهرمانان، توانایی سنجی و علمی کردن ورزش و استعدادیابی ایجاد شده و به همین‌ دلیل، در نظر داریم کتابخانه‌ تخصصی ورزشی را در ساختمان اصلی راه‌اندازی کنیم.

وی افزود: برای تاسیس کتابخانه تخصصی ورزش و تربیت بدنی به دنبال محل مناسبی بودیم که این امر محقق شده و به زودی شاهد راه اندازی این کتابخانه خواهیم بود.

اسبقیان درباره منابعی که قرار است در این کتابخانه ارایه شوند، اظهار داشت: تهیه منابع کتابخانه بر عهده مسوولان کمیته آموزش اداره کل بوده و پس از نیازسنجی، فهرست این آثار در اختیار ما قرار خواهد گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اضافه کرد: در گام دوم استعدادیابی برای راه‌اندازی کتابخانه الکترونیک اداره ورزش و جوانان اقداماتی صورت گرفته که این گام بعدی ما پس از تاسیس کتابخانه تخصصی ورزش است.

آذربایجان شرقی اداره ورزش و جوانان الکترونیک ورزش و جوانان ورزش تخصصی آکادمی راه اندازی کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر