کد خبر: 248528 A

در همین راستا نمایشگاه کتاب در شبستر، نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی در سراب و نمایشگاه عکس «عفاف و حجاب» در مراغه برپا شده‌اند.

یک نمایشگاه کتاب در شبستر و دو نمایشگاه عکس در شهرهای سراب و مراغه در آذربایجان شرقی به مناسبت دهه مبارک فجر دایر شد.

به گزارش ایلنا نمایشگاه کتاب شبستر با همکاری انتشارات قدر ولایت تبریز با بیش از ۷۰۰ عنوان کتاب و با ۲۰ درصد تخفیف در موضوعات امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مذهبی، تاریخی، ادبی برپا شده است.

این نمایشگاه کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی ون شر و گسترش ابعاد شخصیتی و فکری امام خمینی(ره) در حوزه های مختلف دایر شده است.

این نمایشگاه تا نوزدهم بهمن ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ ظهر و ۱۶ الی ۱۸ عصر برای بازدید مراجعه کنندگان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شبستر برپاست.

همچنین نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی در سراب برپا شد.

در این نمایشگاه ۲۰۰ قطعه عکس از وقایع و حماسه‌های دوران انقلاب به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره دوران انقلاب اسلامی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراب برپا شده و علاقمندان می‌توانند برای بازدید تا بیست و دوم بهمن ماه جاری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراب مراجعه نمایند.

به همین مناسبت یک نمایشگاه عکس با موضوع «عفاف و حجاب» از آثار عکاسان استان آذربایجانشرقی در مراغه دایر شد

در این نمایشگاه که در محوطه کتابخانه عمومی اوحدی مراغه ای برپا شده، تعداد۲۰ قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید، آثار منتخب ۱۶ نفر از عکاسان استان آذربایجان شرقی در معرض تماشای علاقمندان قرار گرفته است.

نمایشگاه عکس «عفاف و حجاب» تا بیست و یکم بهمن ماه همه روزه صبح و بعداز ظهر آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

شایان ذکر است این نمایشگاه به همت انجمن سینمای جوانان دفتر مراغه و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه عمومی اوحدی مراغه‌ای برپا شده است.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی امام خمینی انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ حجاب دفاع مقدس دهه فجر سیاه و سفید نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر