کد خبر: 248517 A

با افتتاح و بهره برداری ضلع شرقی این مسیر در شهریور ماه سال جاری شاهد کاهش بار ترافیکی و تسهیل در امر تردد وسایل نقیله بودیم که امیدواریم با اتمام عملیات اجرایی ضلع غربی این مسیر مشکل ترافیکی و روانسازی حمل و نقل در این بخش از مسیر نیز باشیم.

شهردار منطقه چهار تبریز از افتتاح ضلع غربی باند کندرو بلوار آذربایجان، حد فاصل پل سرداران فاتح تا میدان آذربایجان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، قادر امامی گفت: عملیات اجرایی احداثضلع غربی باند کندرو بلوار آذربایجان، حد فاصل پل سرداران فاتح تا میدان آذربایجان با تلاش شبانه روزی همکاران ادامه دارد که امیدواریم بزودی شاهد اتمام عملیات اجرایی و بهره‌برداری این پروژه باشیم.

وی با اشاره به مشخصات این پروژه اظهار داشت: طول این مسیر یک هزار متر و عرض آن ۹ متر و عرض پیاده رو آن ۵ متر است که ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

امامی اظهار داشت: با افتتاح و بهره‌برداری ضلع شرقی این مسیر در شهریور ماه امسال شاهد کاهش بار ترافیکی و تسهیل در امر تردد وسایل نقیله بودیم که امیدواریم با اتمام عملیات اجرایی ضلع غربی این مسیر مشکل ترافیکی و روانسازی حمل و نقل در این بخش از مسیر نیز باشیم.

حمل و نقل شبانه روزی شهرداری افتتاح مسیر تبریز آذربایجان بلوار غربی ضلع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر