کد خبر: 236925 A

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

در شرایطی که بودجه شهرداری تبریز محدود و هزینه‌های جاری شهر نیز زیاد است، نمی‌توان تنها با تکیه بر درآمدهای رایج، اهداف توسعه شهر را پیگیری کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پروژه‌های سرمایه‌گذاری در صورت برخورداری از پشتوانه مطالعاتی و کارشناسی، نقش موثری در حل معضل اشغال خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا شهرام دبیری امروز در نشست مشترک شهردار تبریز با اعضای شورای اسلامی شهر و معاونان و مدیران شهرداری افزود: بیشترین موضوع مراجعات شهروندان به اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان، موضوع اشتغال است.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری تبریز در اجرای پروژه‌های عمرانی و توجه به ایده‌های سرمایه‌گذاری افزود: موضوعات سرمایه گذاری علاوه بر تاثیرگذاری در روند توسعه شهر، در حل معضل بیکاری نیز کارساز خواهد بود.

دبیری با بیان این که در شرایطی که بودجه شهرداری تبریز محدود و هزینه‌های جاری شهر نیز زیاد است، نمی‌توان تنها با تکیه بر درآمدهای رایج، اهداف توسعه شهر را پیگیری کرد، گفت: حرکت به طرف رویکردهای سرمایه‌گذاری و همچنین ورود جدی‌تر بخش دولتی به روند عمران و توسعه شهر، می‌تواند این کاستی را جبران کند.

اشتغال اعضای شورای اسلامی شهر بودجه بیکاری سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شهرداری کارشناسی شهر تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر