کد خبر: 236718 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه استان آذربایجان شرقی از نظر بسیاری از شاخص‌ها در رتبه‌های ۱۵ به بعد قرار دارد که باید برای بهبود آن تلاش کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه استان آذربایجان شرقی از نظر بسیاری از شاخص‌ها در رتبه‌های ۱۵ به بعد قرار دارد که باید برای بهبود آن تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا سعید شبستری خیابانی در دیدار با مدیران ثبت احوال استان افزود: باید با تدبیر و استفاده بهینه و حداکثری از امکانات موجود بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

وی به جایگاه کلیدی نظام نوین ثبت احوال دراستقرار و پیاده سازی دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: کارآمدی این مهم در گرو بهره گیری از فناوری‌های پیشرفته است.

شبستری خیابانی ثبت به موقع وقایع حیاتی را از نیازهای اولیه و مهم ساختار شبکه اطلاعات و آمار کشور عنوان کرد و گفت: استقرار یک فرایند منظم برای ثبت داده‌های معتبر از رویداد‌ها و آمارهای حیاتی مورد نیاز در برنامه ریزی‌ها، توسعه اقتصادی، اجتماعی وطیف گسترده‌ای ازکاربردهای رسمی دیگر، ارزش و اهمیت خاص دارد که موفقیت در این زمینه نیازمند هماهنگی و همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی است.

وی با اشاره به اهمیت بهره گیری از فناوری‌های پیشرفته و مکانیزاسیون فرایندهای اصلی در سازمان ثبت احوال گفت: ثبت وقایع حیاتی یکی از اقدامات مهم است که خوشبختانه ثبت احوال استان در این زمینه و به رغم مشکلات و نبود امکانات عملکرد خوبی داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه ارایه خدمات بهتر حق مردم است افزود: تمام ادارات باید تلاش کنند با بهره گیری از تکنولوژی روز، شفاف سازی خدمات، کاهش مراجعات مردم و ارزش گذاشتن به زمان و وقت مردم، خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارایه کنند.

وی در خصوص کمک به رفع مشکلات اداره کل ثبت و احوال گفت: اقدامات لازم در این خصوص انجام می‌شود چرا که کمک به رفع مشکلات این اداره کل در واقع خدمت به مردم است.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی بهره وری دستگاه های اجرایی دولت الکترونیک شاخص فناوری مشکلات معاون استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر