کد خبر: 236609 A

قهرمانان ما در موضوعاتی همچون شغل، ازدواج و مسکن نیازمند حمایت هستند و بسیاری از اوقات برآورده‌ کردن تمام نیاز‌های این عزیزان خارج از اختیارات و توان اداره کل ورزش و جوانان به عنوان متولی ورزش است.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از انتخاب اعضاء هیئت موسسین مجمع خیرین ورزشی یار این اداره کل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان امروز اعلام کرد: در نشست شورای معاونین، اعضاء هیئت موسسین مجمع خیرین ورزشی یار اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی انتخاب شدند.

وی افزود: هیئت موسسین مجمع خیرین ورزشی یار اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی برای حمایت از ورزش استان آذربایجانشرقی و تبریز تشکیل می شود.

اسبقیان خاطرنشان کرد: خیرین ورزشی یار استان با یاری گرفتن از توان مالی و نیت خداپسندانه و خیرخواهانه آنها پروژه های ورزشی را در حال احداث، تکمیل و اتمام شده و همچنین به هیاتهای ورزشی کمک خواهد شد.

وی با بیان اینکه نیل به اهداف از پیش تعیین شده ورزش نیازمند حضور پررنگ خیران است ادامه داد: همراهی با مجمع خیران ورزش‌یار و تلاش برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی که به ایجاد نشاط و شادابی در جامعه منتج می‌شود باقیات و صالحاتی برای خیران است که ما نیز به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور بیشتر آنان هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تصریح کرد: در حوزه ورزش با وجود قابلیت‌های فراوانی که داریم اما از برخی جنبه‌ها نیز در محدودیت هستیم که به حمایت نیاز داریم.

وی ادامه داد: قهرمانان ما در موضوعاتی همچون شغل، ازدواج و مسکن نیازمند حمایت هستند و بسیاری از اوقات برآورده‌ کردن تمام نیاز‌های آنان خارج از اختیارات و توان اداره کل ورزش و جوانان به عنوان متولی ورزش است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر دولت نیز منابع مالی محدودی دارد و اگر بخواهیم به درآمد‌ها و اعتبارات دولتی بسنده کنیم، ممکن است در رسیدن به اهدافی که برای رشد ورزش داریم با وقفه مواجه شویم.

وی افزود: بر همین اساس ورزش برای تداوم پیشرفت‌های خود به حمایت سایر بخش‌ها نیاز دارد که یکی از آنها خیرین ورزش‌یار هستند و آنان می‌توانند همچون خدمات مطلوب و ارزنده‌ای که در ساخت مساجد و مدارس دارند، در ورزش نیز یار و یاور نوجوانان و جوانان ورزشکار باشند.

اسبقیان تصریح کرد: قطعا حمایت و سرمایه‌گذاری خیرین در ورزش کمتر از ساخت مدرسه و مسجد نیست، به خصوص اینکه در جامعه کنونی به شدت جوانان ما در معرض تهاجم فرهنگی قرار دارند و ورزش می‌تواند بهترین عرصه برای سلامت جوانان باشد.

وی یادآور شد: اینجاست که ورزش به حمایت خیرین‌ ورزش‌یار نیاز مبرم دارد و بنابراین لازم است که هر چه سریع‌تر هیئت خیرین ورزش‌یار در آذربایجانشرقی راه‌اندازی شود، انجمنی که در حال حاضر در برخی از استان‌ها فعالیت می‌کند و می‌توانیم از تجارب موجود برای پیشرفت کار بهره ببریم.

وی اضافه کرد: به زودی این انجمن در تبریز با تشکل هیئت امناء و بعد از آن هیئت مدیره و تشکیلات مناسب راه‌اندازی می‌شود تا با خیرین مدرسه‌ساز و مسجدساز تعامل و ارتباط نزدیک داشته و بستر را برای آشنایی این عزیزان با اهمیت توجه به ورزش و سرمایه‌گذاری در ورزش فراهم کند.

اسبقیان تصریح کرد: در اداره کل ورزش و جوانان استان نیز جایگاهی را برای این مسئولیت پیش‌بینی کرده‌ایم تا هر چه سریع‌تر راهکارهای مناسب برای راه‌اندازی و فعال کردن انجمن خیرین ورزش‌یار استان فراهم شود.

برپایه همین گزارش بر این اساس جبرئیل منصور قربانی، حبیب ستوده نژاد، مهدی لاهیجانی، خلیل مهرآوران، خانم جاویدان، اکبر فرج الهی، امیر تقی زاده، علیزاده و قهرمان پورصفر به عنوان اعضاء هیئت موسسین مجمع خیرین ورزشی یار اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی انتخاب شده اند.

آذربایجان شرقی اداره کل ورزش و جوانان ازدواج تهاجم فرهنگی درآمد رشد مدرسه مدیرکل ورزش و جوانان مسکن ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر