کد خبر: 236330 A

مدیر تعاون روستائی استان آذربایجان شرقی:

بهره برداران این بخش می توانند با عضویت در نظام های صنفی کارهای کشاورزی از مزایای این قانون بهره مند شوند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی اخیر خود و در جریان بررسی مواد ارجاعی طرح اصلاح موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با ماده الحاقی ۲۹ این طرح موافقت کردند.

کارفرمایان کارگاه های کشاورزی، مشمول قانون معافیت ۵ کارگر از پرداخت سهم بیمه کارفرمایی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر تعاون روستائی استان آذربایجان شرقی امروز با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: براساس این قانون کارفرمایان و کشاورزان کارگاه های کشاورزی تحت شمول نظام صنفی کشاورزی، با هر متراژ زمین، از پرداخت سهم بیمه کارفرمایی که حداکثر پنج نفر کارگر دارند معاف می باشند.

عبداله محمدفام افزود: بهره برداران این بخش می توانند با عضویت در نظام های صنفی کارهای کشاورزی از مزایای این قانون بهره مند شوند.

گفتنی است نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی اخیر خود و در جریان بررسی مواد ارجاعی طرح اصلاح موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با ماده الحاقی ۲۹ این طرح موافقت کردند.

براساس ماده الحاقی ۲۹ طرح اصلاح موادی از قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، کارفرمایان و کشاورزان کارگاه‌های کشاورزی تحت شمول نظام صنفی کشاورزان با هر متراژ زمین مشمول قانون معافیت از پرداخت سهم بیمه کارفرمایی که حداکثر ۵ نفر کارگر دارند، مصوب ۱۶/۱۲ / ۱۳۶۱ و اصلاحات بعدی آن می‌باشند.

شایان ذکر است اعتبار لازم بابت اجرای این حکم از محل ۲۰ درصد ردیف درآمدی مندرج در قوانین بودجه سنواتی با عنوان درآمد حاصل از اخذ عوارض از واردات میوه و سبزیجات تأمین و به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود.

استان آذربایجان شرقی بودجه درآمد دولت زمین سبزیجات قانون کشاورزی مجلس شورای اسلامی واردات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر