کد خبر: 230844 A

به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو بیش از ۲۶ برنامه از سوی تشکل های دانشجویی و کانون های فرهنگی و واحدهای مختلف دانشگاه در قالب سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و همچنین میزگردها و جلسه های مناظره در این دانشگاه برگزار می شود.

به مناسبت ۱۶ آذر ویژه برنامه های مختلف سیاسی، فرهنگی و علمی در روز دانشجو و ایام نزدیک آن در دانشگاه تبریز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز امروز در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: در این ایام بیش از ۲۶ برنامه از سوی تشکل های دانشجویی و کانون های فرهنگی و واحدهای مختلف دانشگاه در قالب سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و همچنین میزگردها و جلسه های مناظره در این دانشگاه برگزار می شود.

محمد رضا حسین زاده، افزود: بزرگداشت روز دانشجو با سخنرانی و برنامه های مختلف و تجلیل از دانشجویان نخبه و نمونه دانشکده ها، برگزیدگان المپیاد دانشجویی و برترین های دانشجویان استعداد درخشان در ۱۶ آذر در تالار وحدت این دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی، با اشاره به موضوع نشست‌ها و برنامه های تشکل های دانشجویی اضافه کرد: برگزاری سخنرانی با موضوع قدرت نرم جمهوری اسلامی، همایش رهروان حضرت زینب(س)، فتنه گروه های تکفیری، دموکراسی، تغییرات جمعیتی، کرسی های آزاد اندیشی لیبرالیسم، دینداری در دنیای جدید، حجاب، جهانی شدن، علوم انسانی، بازار کسب و کار یا روح حاکم بر سایر علوم، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی ایران، برگزاری مسابقات ورزشی در خوابگاه ها، برپایی نمایشگاه عکس و کلیپ دانشجویی و فضاسازی دانشگاه از جمله برنامه‌های این ایام است که توسط بسیج دانشجویی برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز، همچنین با اشاره به موضوع نشست‌ها و برنامه های دیگر تشکل دانشجویی این دانشگاه یادآور شد: برگزاری مناظره سیاسی، بررسی رابطه صنعت، محیط زیست و جوامع بشری، بررسی دیدگاه های مقام معظم رهبری در مذاکرات هسته ای، برگزاری میزگرد انحصار خودروسازی در ایران و تاثیر آن در اقتصاد و برگزاری کرسی آزاد اندیشی دانشجو از آغاز تا پایان از سوی جامعه اسلامی پیش بینی شده به این مناسبت در این دانشگاه است.

حسین زاده، با اشاره به موضوع نشست‌ها و برنامه های سایر فعالین فرهنگی دانشجویی اضافه کرد: افزایش معرفت مهدوی، از سوی کانون منتظران و همچنین برگزاری دو سخنرانی دیگر با عنوان نظریه گفتمان لاکلا و مورفه و بنیان فکری گفتمان اعتدال گرایی دکتر روحانی از سوی انجمن علمی علوم اجتماعی و برگزاری سخنرانی با موضوع ایجاد نشاط، انگیزه و شادابی از سوی مدیریت اجتماعی از دیگر برنامه های این ایام می باشد.

وی گفت: برگزاری کنگره شهدای دانشجوی استان با محوریت دانشگاه تبریز و با همکاری بسیج دانشجویی و دانشگاه های استان در محل تالار وحدت این دانشگاه را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده به این مناسبت می باشد.

اقتصاد اقتصادی و اجتماعی بسیج جمهوری اسلامی دانشجو صنعت کانون های فرهنگی کسب و کار لیبرالیسم معاون فرهنگی و اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر