کد خبر: 223510 A

رونمایی از این کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فردا ۲۵ آبان راس ساعت ۱۶ با حضور اساتید و شاعران استان در محل سالن جلسات حوزه هنری برگزار خواهد شد.

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از رونمایی کتاب شعر «نصف گمشده» شامل غزلیات محمد شکری فرد در حوزه هنری استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا حسن میلانی گفت: رونمایی از این کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فردا ۲۵ آبان راس ساعت ۱۶ با حضور اساتید و شاعران استان در محل سالن جلسات حوزه هنری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کتاب از سوی انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است، گفت: غزلیات شکری فرد، شاعر جوان و خوش ذوق استان شامل ۳۵ غزل بوده و به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری آذربایجان شرقی منتشر شده است.

میلانی خاطرنشان کرد: کتاب فوق محصول برگزاری کارگاه‌های شعر و نقد ادبی در شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی به ویژه شهرستان هشترود است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات هفتگی شعر با عنوان جریان‌شناسی شعر امروز، برگزاری کارگاه‌های نقد ادبی در شهرستان‌ها، برگزاری نشست‌های ادبیات آیینی و عاشورایی، جذب و استعداد یابی جوانان و نوجوانان از جمله فعالیت‌های واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان می‌باشد که نتیجه آن به بار نشستن و تولید کتاب «نصف گمشده» شده است.

گفتنی است، محمد شکری فرد متولد شهرستان هشترود است که شعر را از سال ۸۶ با راهنمایی‌های پدرش شروع کرده است. وی مسئول انجمن آفاق شهرستان هشترود بوده و در حال حاضر دانشجوی زبان و ادبیات ادبیات است.

آذربایجان شرقی ادبیات استان آذربایجان شرقی جوانان و نوجوانان شعر رونمایی حوزه هنری نصف گمشده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر