کد خبر: 212630 A

سردار نقدی در همایش مجمع عالی بسیج آذربایجان شرقی:

رییس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: در سال ۸۵ تنها ۶ شبکه ماهواره‌ای علیه نظام وجود داشت که اکنون تعداد این شبکه‌ها روزانه در حال افزایش است و هم اکنون بیش از ۱۶۶ شبکه فارسی زبان با اهداف مد نظر و باکیفیت مطلوب در حال القاء مفاهیم مد نظر به مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار ایلنا سردار محمدرضا نقدی در همایش مجمع عالی بسیج استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تمامی شبکه‌های ماهواره دو هدف کلی را دنبال می‌کنند، گفت: گرفتن ایمان که عامل استواری ملت ایران در برابر استکبار است و ایجاد تفرقه مهم‌ترین ماموریت شبکه‌های ماهواره‌ای است.

وی تأکید کرد: دشمن در موضع ناحق خود مصر است و با وجود منع‌های قانونی در کشور در رابطه با استفاده از ماهواره در کار خود سماجت به خرج داده است، در این راستا مدل‌های گیرنده را ارتقا داد و زمینه را جهت استفاده عموم مردم با کمترین هزینه فراهم کرد.

نقدی با اشاره به اینکه سماجت ما باید بیشتر از دشمن باشد، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین رسالت ما حس جنگ است، اینکه احساس کنیم و بفهمیم که در جنگ هستیم.

وی متذکر شد: در غزه شاهد این بودیم که مجهز‌ترین ارتش جهان در برابر مردمی که در محاصره‌اند، زمین گیر و عاجز شد و این تنها به خاطر برافراشته بودن پرچم دین اسلام در این منطقه است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تنها دانستن مضرات ماهواره را کافی ندانست و گفت: باید بتوانیم شبهات موجود در این زمینه را شناسایی کرده و مردم را نسبت به آفات ماهواره قانع کنیم.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی استکبار بسیج جنگ جهان زمین شبکه های ماهواره ای ماهواره مصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر