کد خبر: 210947 A

در آستانه فصل سرما؛

اولین مسابقه نحوه صحیح و سریع بستن زنجیر چرخ در منطقه ۸ عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد.

رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافندغیرعامل منطقه ۸ عملیات انتقال گاز از برگزاری اولین مسابقه نحوه صحیح و سریع بستن زنجیر چرخ در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آذربایجان شرقی، فرهاد قدیمی گفت: به منظور آمادگی هر چه بیشتر رانندگان در شرایط سخت و بحرانی و اتخاذ عکس العمل مناسب در فصل سرما و پیشگیری از حوادثاحتمالی، یک دوره مسابقه نحوه صحیح و سریع بستن زنجیر چرخ بین رانندگان خودروهای استیجاری و خودروهای شرکتی منطقه درتبریز برگزار شد.

وی با تاکید بر فراگیری نحوه مقابله با بحران در شرایط اضطراری افزود: با توجه به طبیعت کار مناطق عملیاتی و احتمال وقوع هر گونه حوادثپیش بینی نشده و همچنین با در نظر گرفتن شرایط سخت آب و هوایی در محدوده تحت پوشش منطقه ۸ در استانهای سردسیر، لزوم تسلط رانندگان به استفاده مطمئن از زنجیر چرخ امری ضروری است.

قدیمی خاطرنشان کرد: در راستای ترویج فرهنگ کار ایمن، بر آن هستیم با همکاری واحدهای HSE، آموزش و روابط عمومی و با بهره گیری از دانش روز، شعار پیشگیری قبل از درمان را در بین کارکنان نهادینه نموده و دوره ها مورد نیاز آموزشی را در بین پرسنل برگزار نماییم.

آذربایجان شرقی ایران پوشش ترویج فرهنگ درمان روابط عمومی سرما گاز محیط زیست مناطق عملیاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر